arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
Garáž pro 1 auto u rodinného domu

Montované plechové garáže

Ráno iba základy a popoludní
už parkujete v novej garáži.

Montované plechové garáže oika® zaujmú svojim moderným vzhľadom, vysoko kvalitným spracovaním, a taktiež veľmi priaznivou cenou s použitím špičkových materiálov. Prirodzene pasujú aj do oblastí s rôznorodou zástavbou. Čerešničkou na pomyselnej torte je ich vzhľad, ktorý je na nerozoznanie od klasickej murovanej alebo prefabrikovanej betónovej garáže.

Existuje významný rozdiel v porovnaní s tradičnými plechovými garážami, a to v podobe výrazne vyššej kvality certifikovaných materiálov, výrobnej technológie, spracovania, stabilita a statické vlastnosti, ktoré sú navrhnuté pre naše snehové pásma.
Aj napriek týmto zásadným kvalitatívnym rozdielom sú montované plechové garáže s omietkou oika® cenovo veľmi zaujímavé.

Výhodou plechových garáží oika® je variabilita farebných kombinácií fasády, atiky a strešnej krytiny. Vďaka tomu si môžete navrhnúť plechovú garáž presne podľa svojich predstáv, aby pasovala do záhradnej architektúry a prípadne doplnila modernú novostavbu rodinného domu. Môžete zvoliť spád strechy na prednú či zadnú stenu, alebo aj do strán, čo umožní estetické napojenie k priľahlej stavbe. Vďaka svojej modularite je možné plechovú garáž konfigurovať v neprebernej škále rozmerov.

K plechovej garáži si taktiež môžete napojiť prístrešok, ktorý umiestnite na ľubovoľnú stranu, a to všetko za obvyklé ceny bez potreby priplácať za atypické riešenia. Spojenie plechovej garáže s prístreškom je riešené jednotnou strechou, a tak celá stavba pôsobí čisto a ucelene. Ak chcete dodatočnú ochranu či už čo sa týka súkromia, alebo vetra, môžete si nechať do prístrešku nainštalovať designové lamely.

Pri stavbe montovanej plechovej garáže je veľmi dôležitá ohľaduplnosť voči okoliu a nehrozí poškodenie existujúceho terénu. Ťažká technika nie je potrebná.

Technológia stavby plechových garáží je potešením pre všetkých, ktorí majú svoj okolitý priestor už upravený a nechcú ho nijako poškodiť. Celý proces stavby garáže prebieha suchou cestou s už vopred vyrobenými modulmi a dielmi. Montážny tím dorazí na vami určenú adresu a ručne prenesie všetok potrebný materiál na miesto stavby a začne pracovať. Jednou z atraktívnych výhod našich montovaných plechových garáží je ich prenositeľnosť. Garáž je možné ľahko demontovať a premiestniť, dokonca aj po rokoch, na nové miesto, pokiaľ je to potrebné.

Rýchlosť výstavby je rozhodne výsadou nami montovaných plechových garáží. Nie je potrebné čakať na remeselníkov jednotlivých profesií a ich čas, a ani netratíte čas technologickými prestávkami na zrenie materiálov a pod. Staviame aj keď svieti priame slnko, ľahko prší alebo sneží a je mierne pod nulou. Kompletná montáž je za pár hodín. V jeden deň. Ráno prídeme a popoludní už sa môžete radovať z novej montovanej plechovej garáže.

Ktorá to rada povie

Spokojná klientka

icons8-iOS-lBuqhXfGV2RT-100-ffdc10

Postupne sme naplnili sny o bývaní

icons8-iOS-15466-100-ffdc10

Najskôr sme postavili záhradný domček

icons8-iOS-37965-100-4f8378

Potom prišiel na rad prístrešok na auto

Podľa veľkosti garáže

Montované plechové garáže

Riešenie pre každého

Garáž nemusí slúžiť len pre parkovanie

Montáž prístrešku

montaz pristresku s kovovymi lamelami

oika® stavia prístrešok

Pozrite sa ako prebieha montáž prístrešku. Tento prístrešok sme napojili na dom, a tak nový majiteľ môže do auta suchou nohou!

Video montáže

Najviac obľúbené

Izolované garáže

Bezkonkurenčné riešenie. Kompletne izolovaná montovaná plechová garáž s omietkou. Vďaka nášmu riešeniu máte, pri rovnakej zastavanej ploche zateplenej garáže tradičnou cestou, až o 20% viac úžitkovej plochy v interiéri. Zatepľujeme vrátane čela okolo garážovej brány!
Zistiť viac

Izolované

Garáže s pultovou strechou

Jednoduchý a čistý dizajn, ktorý ladí nielen s modernou architektúrou. To sú montované plechové garáže s pultovou strechou. Súčasťou stavby sú komponenty popredných európskych výrobcov. Stavby sú na prvý pohľad na nerozoznanie od murovaných. Medzi jej hlavné prednosti patrí rýchlosť výstavby. Ráno prídeme a popoludní môžete parkovať v novej modernej garáži.
Zistiť viac

Pultová strecha

Garáže s prístreškom

Praktické 2 v 1. Ideálne riešenie, kde rýchlosť a funkčnosť víťazí. Nie vždy je nutné auto zamknúť a mať ho vo vnútri garáže. Rýchly prístup a základná ochrana proti slnku, snehu a dažďu často hrajú najväčšiu úlohu pri rozhodovaní a potom je jasná voľba garáž s prístreškom.
Zistiť viac

Prístrešok

Ktorá to rada povie

Spokojná klientka

icons8-iOS-lBuqhXfGV2RT-100-ffdc10

Postupne sme naplnili sny o bývaní

icons8-iOS-15466-100-ffdc10

Najskôr sme postavili záhradný domček

icons8-iOS-37965-100-4f8378

Potom prišiel na rad prístrešok na auto

medallion

Potrebujete poradiť?

Stále neviete akú garáž si vybrať? Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme.

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku