arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
boxy na popelnice banner

Kryty na smetné koše

Nechajte smetné koše zapadnúť do štýlu domova
Oživte okolie elegantným krytom

Moderné kryty na smetné koše oika® sú skutočným skvostom, ktorý zahalí váš dom do vlny elegancie a praktičnosti. Tieto dizajnové kúsky nielenže skrášlia prostredie okolo vášho domu, ale ponúkajú aj inovatívne riešenie pre ukladanie a manipuláciu, a zároveň elegantné rozlíšenie pre triedenie odpadu vďaka magnetickým štítkom, ktoré môžete ľubovoľne umiestniť na vonkajšiu stranu boxu.

Zabudnite na nudné a nevzhľadné smetné koše, ktoré ničia vzhľad vášho okolia. Vďaka oika® krytom na smetné koše si môžete vybrať zo širokej škály moderných designov, ktoré sa ľahko zladia s architektúrou vášho domu. Či už preferujete minimalistický štýl, industriálny vzhľad alebo elegantné prevedenie, oika® vám ponúkne práve to, čo hľadáte.

Okrem estetiky a designu sú boxy na smetné koše tiež neobyčajne praktické. Sú vyrobené z odolného materiálu, ktorý odoláva poveternostným podmienkam a zabraňuje kumulácii nepríjemných zápachov. Navyše sú vybavené piestovým otváraním a zatváraním horného veka, ktoré je pomocou retiazky a spojky pripevnené na veko koše, čo uľahčuje manipuláciu, a chráni ich pred nežiaducimi návštevníkmi, ako sú napríklad zvieratá. Vyprázdnenie odpadového koša je možné vďaka dvierkam, ktoré sa otvárajú spredu. Vďaka tomu môžeme rýchlo a ľahko vyjsť s košom von a vyprázdniť z neho všetok obsah.

S oika® boxami na smetné koše si už nikdy nebudete musieť robiť starosti s tým, ako nevzhľadné smetné koše skryť. Tieto moderné boxy ponúkajú nielen praktické a elegantné riešenie, ale taktiež prispievajú k ochrane životného prostredia. Môžete sa tak pýšiť nielen svojim vkusom, ale aj svojim ohľaduplným prístupom k prírode.

Nemusíte sa uspokojiť s obyčajnosťou a vyberte si oika® kryty na smetné koše, ktoré vám prinesú estetiku a praktickosť v jednom dokonalom balení. Nechajte váš dom zažiariť a vydajte sa na cestu, ktorá spája krásu a funkcionalitu.

Kryty na smetné koše riešia potreby triedenia odpadu nielen na mestských sídliskách, ale aj na súkromných pozemkoch, a boli navrhnuté na zachovanie estetiky reprezentatívnej časti pozemku.

Jednoduché objednanie

Môžete konfigurovať vlastné kryty na smetné koše

Boxy podľa veľkosti

Dokonalé spracovanie

Dizajnové kryty na smetné koše

Spojenie funkčnej a estetickej stránky

Naše kryty na smetné koše spájajú funkčnosť a estetiku do jedného dokonalého riešenia na ukladanie odpadu. Nielenže sú navrhnuté tak, aby účinne chránili obsah koša pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami, ale taktiež sa dokonale hodia k rôznych priestorom a nebudú rušiť harmóniu Vášho domova.

Dizajn

Trieďte odpadky s eleganciou

Pohodlne a jednoducho trieďte odpadky s moderným krytom pre smetné koše od značky oika®. Vetracie otvory zaistia cirkuláciu vzduchu a odstránia tak nepríjemné zápachy v boxe. Kryty na smetný koš je vhodný pre triedenie odpadu, pretože disponuje viacerými oddielmi pre rôzne druhy odpadu. Otváranie krytu je jednoduché a rýchle, čo uľahčuje manipuláciu s košom. Vďaka možnosti triediť odpad pomáhame chrániť naše životné prostredie a udržiavať našu planétu čistú.

Triedenie

Široká škála kombinácií

Ponúkame širokú škálu farebných a veľkostných kombinácií, ktoré vám umožnia vytvoriť dokonalý dizajn pre váš exteriér. Kryty na smetné koše sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné ľahko kombinovať a umiestniť vedľa seba, čo zaručuje maximálnu flexibilitu a kompatibilitu s vašimi potrebami.

Kombinácia

Nadčasový dizajn a odolnosť

Kryty na smetné koše sú vyrobené z odolnej ocele a pozinkovanej plechu, ktorý je potiahnutý Granite® Ultramat ArcelorMittal. Kryty sú ľahké, ľahko rozšíriteľné a majú moderný a estetický vzhľad. Dvierka sa otvárajú pomocou plynových pružín a majú neodymový magnet pre jednoduché ovládanie. Kryty je možné pripevniť ako spredu, tak zozadu a majú univerzálny smer otvárania dverí. Kryty sú odolné voči poveternostným vplyvom, trvanlivé a bezúdržbové.

Materiál

Nadčasové riešenie pre triedenie odpadu v bytových domoch

Naše kryty pre smetné koše sú ideálnym riešením na triedenie odpadu v bytových domoch. Vďaka možnosti pridania magnetických ceduliek s názvami jednotlivých druhov odpadu je správne triedenie veľmi jednoduché a efektívne. Okrem toho sú kryty na smetné koše vyrobené z odolnej ocele s povrchovou úpravou Granite® Ultramat ArcelorMittal, ktorá zaisťuje ich trvanlivosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom. S moderným a estetickým vzhľadom sú naše kryty pre smetné koše vhodné pre akýkoľvek bytový dom a pomôžu Vám usporiadať priestor okolo koša tak, aby bolo triedenie odpadu čo najefektívnejšie a najpohodlnejšie.

Ceduľky

medallion

Potrebujete poradiť?

Stále si neviete rady s výberom? Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme.

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku