arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
Montovaný zahradní domek s přístřeškem

Montované záhradné domčeky

Ráno iba základy, a popoludní
už má záhrada, to čo potrebovala.

Montované záhradné domčeky oika® sa tešia veľkému záujmu pre už upravené záhrady, a to vďaka veľmi šetrnej výstavbe, kedy nedochádza k poškodeniu okolitého terénu ťažkou technikou.

Zvlášť pri rodinných domoch rastú montované záhradné domčeky na obľube pre svoju schopnosť prispôsobenia farebných kombinácií fasády, atiky a strešnej krytiny. V ponuke je široké množstvo rozmerových radov aj s výberom strany spádu strechy a to nielen na prednú či zadnú stenu domčeka, ale aj do strán, čo umožní prípadné napojenie k priľahlej stavbe.

Naše moderné záhradné domčeky zaujmú vysoko kvalitným spracovaním, moderným vzhľadom, a taktiež veľmi priaznivou cenou s použitím špičkových materiálov.

Vďaka svojej modularite je možné montovaný záhradný domček vyrobiť aj s prístreškom. Spojenie domčeka s prístreškom je riešené jednotnou strechou a tak celá stavba pôsobí čisto a ucelene.

Zo skúseností môžeme už snáď len poradiť, aby ste už pri výbere premýšľali nad celkovým využitím, a hlavne vďaka veľmi dlhej životnosti, zvážili možnosť ďalšieho zaobstarávania záhradného náčinia, bazénovej technológie, motorky, bicyklov a ďalších a ďalších radostí, ktoré bude treba niekde uschovať.

Veľkou výhodou našich montovaných domčekov je možnosť premiestnenia. Domček je možné ľahko rozobrať a preniesť, aj po rokoch, pokojne na novú adresu.

Kompletná montáž je za pár hodín. V jeden deň. Ráno prídeme a popoludní už sa môžete radovať z nového záhradného domčeka.

Záhradné domčeky

Podľa typu

Riešenie pre každého

Záhradný domček môže slúžiť na rôzne účely

Najviac obľúbené

Záhradné domčeky na kľúč

Sme pripravení vyrobiť a postaviť záhradný domček podľa vášho zadania. Môžeme vytvoriť atypické riešenie a spoločne navrhnúť najlepší variant, ktorý bude vyhovovať vašim podmienkam.
Zistiť viac

Na kľúč

Záhradný domček s prístreškom

Jednoduchý a čistý dizajn, ktorý ladí nielen s modernou architektúrou. To sú montované záhradné domčeky s pultovou strechou. Súčasťou stavby sú komponenty popredných európskych výrobcov. Stavby sú na prvý pohľad na nerozoznanie od murovaných. Medzi jej hlavné prednosti patrí rýchlosť výstavby. Ráno prídeme a popoludní môžete udomácniť.
Zistiť viac

Prístrešok

S prístreškom pre autá

Praktické 2 v 1. Ideálne riešenie, kde rýchlosť a funkčnosť víťazí. Nie vždy je nutné auto zamknúť a mať ho vo vnútri garáže. Rýchly prístup a základná ochrana proti slnku, snehu a dažďu často hrajú najväčšiu úlohu pri rozhodovaní, a potom je jasná voľba prístrešok a záhradný domček.
Zistiť viac

Pre autá

Developerské projekty

Realizujeme komplexné dodávky pre developerské projekty. Vytvoríme ucelený návrh s poskytnutím technických podkladov a vyplníme potrebnú časť realizácie.
Kontakt

Development

medallion

Potrebujete poradiť?

Stále si neviete rady s výberom? Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku