arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
Montovaný zahradní domek s přístřeškem

Montované záhradné domčeky

Ráno iba základy, a popoludní
už má záhrada, to čo potrebovala.

Montované záhradné domčeky oika® sa tešia veľkému záujmu pre už upravené záhrady, a to vďaka veľmi šetrnej výstavbe, kedy nedochádza k poškodeniu okolitého terénu ťažkou technikou.

Zvlášť pri rodinných domoch rastú montované záhradné domčeky na obľube pre svoju schopnosť prispôsobenia farebných kombinácií fasády, atiky a strešnej krytiny. V ponuke je široké množstvo rozmerových radov aj s výberom strany spádu strechy a to nielen na prednú či zadnú stenu domčeka, ale aj do strán, čo umožní prípadné napojenie k priľahlej stavbe.

Naše moderné záhradné domčeky zaujmú vysoko kvalitným spracovaním, moderným vzhľadom, a taktiež veľmi priaznivou cenou s použitím špičkových materiálov.

Vďaka svojej modularite je možné montovaný záhradný domček vyrobiť aj s prístreškom. Spojenie domčeka s prístreškom je riešené jednotnou strechou a tak celá stavba pôsobí čisto a ucelene.

Zo skúseností môžeme už snáď len poradiť, aby ste už pri výbere premýšľali nad celkovým využitím, a hlavne vďaka veľmi dlhej životnosti, zvážili možnosť ďalšieho zaobstarávania záhradného náčinia, bazénovej technológie, motorky, bicyklov a ďalších a ďalších radostí, ktoré bude treba niekde uschovať.

Veľkou výhodou našich montovaných domčekov je možnosť premiestnenia. Domček je možné ľahko rozobrať a preniesť, aj po rokoch, pokojne na novú adresu.

Kompletná montáž je za pár hodín. V jeden deň. Ráno prídeme a popoludní už sa môžete radovať z nového záhradného domčeka.

Záhradný domček a prístrešok

icons8-iOS-lBuqhXfGV2RT-100-ffdc10

Postupne sme naplnili sny o bývaní

icons8-iOS-15466-100-ffdc10

Najskôr sme postavili záhradný domček

icons8-iOS-37965-100-4f8378

Potom prišiel na rad prístrešok na auto

Záhradné domčeky

Podľa typu

Riešenie pre každého

Záhradný domček môže slúžiť na rôzne účely

Najviac obľúbené

Záhradné domčeky na kľúč

Sme pripravení vyrobiť a postaviť záhradný domček podľa vášho zadania. Môžeme vytvoriť atypické riešenie a spoločne navrhnúť najlepší variant, ktorý bude vyhovovať vašim podmienkam.
Zistiť viac

Na kľúč

Záhradný domček s prístreškom

Jednoduchý a čistý dizajn, ktorý ladí nielen s modernou architektúrou. To sú montované záhradné domčeky s pultovou strechou. Súčasťou stavby sú komponenty popredných európskych výrobcov. Stavby sú na prvý pohľad na nerozoznanie od murovaných. Medzi jej hlavné prednosti patrí rýchlosť výstavby. Ráno prídeme a popoludní môžete udomácniť.
Zistiť viac

Prístrešok

S prístreškom pre autá

Praktické 2 v 1. Ideálne riešenie, kde rýchlosť a funkčnosť víťazí. Nie vždy je nutné auto zamknúť a mať ho vo vnútri garáže. Rýchly prístup a základná ochrana proti slnku, snehu a dažďu často hrajú najväčšiu úlohu pri rozhodovaní, a potom je jasná voľba prístrešok a záhradný domček.
Zistiť viac

Pre autá

Developerské projekty

Realizujeme komplexné dodávky pre developerské projekty. Vytvoríme ucelený návrh s poskytnutím technických podkladov a vyplníme potrebnú časť realizácie.
Kontakt

Development

medallion

Potrebujete poradiť?

Stále si neviete rady s výberom? Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku