arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
sauna banner

Vonkajšia sauna s pergolou

Luxusný relax v mieste, kde sa cítite najlepšie.

Kedykoľvek a s kýmkoľvek.

icons8-iOS-CAEYlgzEncDt-100-4f8378

Stavba a odovzdanie v jeden deň

icons8-iOS-37965-100-4f8378

95% zákazníkov nás odporúča ďalej

icons8-iOS-bRKzJqpdManU-100-4f8378

Vydrží celý život s minimálnou údržbou

icons8-iOS-3041-100-4f8378

Nespočet variantov a rôznych kombinácií

Viete, aké náročné a stresujúce môže byť hľadanie toho ideálneho miesta pre odpočinok a relaxáciu? Chceli by ste mať vlastný wellness kútik, kde si budete môcť užívať svoj čas v spoločnosti svojich blízkych, bez obmedzenia as maximálnym komfortom? My vám ponúkame riešenie – vonkajšie fínske sauny oika® s pergolami!

Naše záhradné sauny oika® sú navrhnuté tak, aby vám poskytli dokonalé prostredie na oddych a relaxáciu. A to všetko vo vašom vlastnom domove! Náš unikátny konfigurátor vám umožní navrhnúť si vlastnú saunu presne podľa vašich predstáv. Dizajn a cenu vidíte ihneď! Môžete si vybrať z tisícov dizajnových variantov, materiálov, farieb a vybavenia, ktoré sa budú dokonale hodiť k vášmu štýlu, exteriéru domu a záhrady.

Kladieme dôraz na kvalitu a starostlivo vyberáme materiály, ktoré zaručia dlhoročnú bezúdržbovú prevádzku vašej sauny. Naše vonkajšie fínske sauny oika® s pergolami sú navrhnuté tak, aby vám ponúkli maximálne pohodlie a relaxáciu. Pergoly sú ideálne na umiestnenie výrivky, ktorú si môžete dopriať po saune, alebo si vytvoriť svoj vlastný relaxačný kútik.

Najlepšie na našich vonkajších saunách s pergolami je ale to, že si môžete užívať svoj relaxačný čas kedykoľvek budete chcieť. Už nebudete musieť riešiť otváracie hodiny wellness centier alebo sa starať o to, s kým budete svoj čas tráviť. Budete mať úplnú slobodu a súkromie, ktoré vám umožnia užívať si dokonalú relaxáciu v spoločnosti svojich blízkych.

Prestaňte hľadať to ideálne miesto na relaxáciu a začnite si ho budovať sami. Naše vonkajšie fínske sauny s pergolami sú skvelým riešením pre každého, kto chce mať vlastný wellness kútik doma. Užite si dlhoročnú bezúdržbovú prevádzku, dokonalé prostredie a luxusný dojem, ktorý vám naše sauny s pergolami zaistia. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite si budovať svoj vlastný relaxačný kútik!

Môžete konfigurovať vlastnú vonkajšiu saunu

Vonkajšie sauny s doplnkami

Výroba vonkajšej sauny

Vyrábame vonkajšie sauny s precíznosťou a zmyslom pre detail, aby sa každý zákazník cítil ako jedinečný majiteľ kvalitného výrobku. Kvalita spracovania a starostlivá ručná práca remeselných odborníkov sú pre nás kľúčové. Každá sauna je vyrábaná individuálne podľa priania zákazníka as maximálnym dôrazom na kvalitu. Výroba začína výberom kvalitných driev a materiálov, ktoré sú starostlivo spracované a zostavené s precíznosťou a starostlivosťou. Každý detail je skontrolovaný a upravený, aby zodpovedal našim vysokým štandardom. Výsledkom je jedinečná vonkajšia sauna, ktorá zaručuje relaxáciu a zdravotné benefity.

Konštrukcia sauny

Pri vývoji sme kládli dôraz na odolnosť konštrukcie s ohľadom na bezpečnosť a zdravie používateľa. Skladba stropu, stien a podlahy je navrhnutá s nekompromisným dôrazom na spoľahlivosť a odolnosť. Používame kvalitné a šetrné materiály. Vďaka tomu sú naše sauny nielen odolné, ale aj šetrné k životnému prostrediu a zdraviu užívateľa. Výsledkom je jedinečná vonkajšia sauna, ktorá zaručuje relaxáciu a zdravotné benefity a spokojnosť našich zákazníkov.

 

Viac o konštrukciách sauny

Pergoly pre sauny

Naše pergoly sú navrhnuté s ohľadom na dizajn našich záhradných sáun a ponúkajú Vám dve možnosti – modernú kombináciu kompozitových dosiek a odolnej ocele alebo prírodné drevo. Takže nezáleží na tom, či máte moderný či rustikálny štýl záhrady, naše terasy Vám dokonale doplnia Vašu záhradnú saunu a vytvoria Vám tak ideálne miesto na relaxáciu a odpočinok. Vyberte si svoju obľúbenú verziu pergoly a užite si dokonalú harmóniu designu Vašej záhrady a sauny.

Pergoly pre vonkajšie sauny oika® sú vyrobené z odolnej žiarovo zinkovanej ocele a kompozitných materiálov, ktoré sú tvarovo stále a nemenia svoju farbu. Okrem toho, že pergola chráni pred slnkom a dažďom, môže byť tiež ideálnym miestom na umiestnenie výrivky. Po saunovaní sa môžete uvoľniť a oddýchnuť si na terase pod strechou zvolenou podľa Vášho vkusu – sklenenou pre pocit vzdušnosti a priestoru alebo trapézovou pre únik pred slnečným žiarením. Užite si svoj vlastný kútik relaxácie vo vašej záhrade s našimi saunami s pergolou.

 

Viac o materiáloch

Materiály pre interiér a exteriér

Pri výbere materiálov pre naše sauny kladieme dôraz na kvalitu, životnosť a odolnosť, aby vydržali po mnoho rokov. Zároveň sa ale snažíme ponúknuť unikátne designové kombinácie, ktoré zaisťujú vysoké nároky na vzhľad a estetiku.

Svoju ponuku materiálov prispôsobujeme potrebám a požiadavkám zákazníkov, čo nám umožňuje vytvárať široké spektrum dizajnových možností. Snažíme sa byť v kroku s najnovšími trendmi a technológiami, aby naše sauny boli nielen odolné a trvanlivé, ale aj krásne a moderné.

Používame drevo, sklo, oceľ, keramika a ďalšie. Kombinujeme rôzne druhy dreva, vrátane osiky alebo smrekovca, ktorý je odolný voči poveternostným podmienkam a má prirodzenú krásu.

Snažíme sa tiež vytvárať luxusné a moderné kúsky, ktoré sú často kombináciou kompozitu, skla, dreva, a ponúkame aj tradičné a prírodné sauna domčeky, ktoré budú krásnou ozdobou každej záhrady.

Vďaka nášmu širokému výberu materiálov a schopnosti vytvárať unikátne dizajnové modely môžeme splniť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov a ponúknuť tak sauny, ktoré budú slúžiť nielen na relaxáciu, ale aj ako krásny dizajnový prvok na záhrade.

 

Viac o materiáloch

Ako pracujeme?

Postavené za jediný deň. Čisto a bez starostí.

nacrtek_01
1
1

Plánovanie

Máte predstavu čo by ste chceli? Použite náš konfigurátor a okamžite uvidíte cenu za celé dielo. Za pár minút vrátane dopravy a montáže. Pošlite nám svoju predstavu nakreslenú pokojne na papieri.

nacrt_garaze
2
2

Konzultácie a cena

My vám pošleme presnú technickú skicu, aby ste presne vedeli všetko o vašej stavbe. V prípade potreby dodáme ďalšie technické podklady. Pokiaľ som nič od prvého kroku nezmenil potom je cena stále rovnaká.

realizace_a zabydleni
3
3

Realizácia a zabývanie

Pokiaľ až doteraz bolo všetko podľa vašich predstáv, pošleme vám zmluvu a môžete celé dielo objednať. Potom už stačí počkať a za pár týždňov nás uvidíte. V deň „D“ už to bude otázka len niekoľkých hodín a môžete sa radovať.

Časté otázky

Na čo sa nás často pýtate

Sauna je dodávaná vrátane vnútornej elektroinštalácie. Na vonkajšej strane je pripravená na napojenie rozvodná skrinka s ističom. Pripojenie je možné 380V s 5×2,5 alebo 220V s 3×10.

Áno. Radi vás privítame v našom predvádzacom centre v Ostrave.

U nás platíte zálohu 40%. Zvyšnú časť platíte až po odovzdaní diela, kedy len počkáte až vám pošleme finálnu faktúru.

Dodacie termíny sú 6-8 týždňov.

Ako podklad môžu slúžiť základové pätky, základové pásy alebo základová doska. Ďalej je možné pripraviť zhutnené podložie a naň položiť betónovú dlažbu. S ohľadom na výber sauny vám pripravíme výkres na správne umiestnenie dotykových bodov (pätiek, pásov, alebo dlažby).

Áno. Saunu môžeme vyrobiť aj na mieru.

Dopravu až na vaše miesto určenia je súčasťou našej ponuky. Na mieste vyloženia bude potrebný napríklad vysokozdvižný vozík, alebo podľa potreby umiestnenie hlbšie na pozemok autožeriav. Príklad: pristavenie autožeriavu s umiestnením sauny 25m od hranice pozemku (príjazdovej cesty) stálo klienta 310 €.

Výška sauny je 257 cm a na spádovej strane 247 cm.

Navrhnite si vlastnú stavbu v našom konfigurátore

Tvoríme v rôznych štýloch, orientujeme sa v moderných technológiách a materiáloch a v design trendoch ideme s dobou.

Nakonfigurovať si vlastnú stavbu
konfig foto oika

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku