arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
Garážový přístřešek na auta_1

Rohové pergoly

Kvalitné riešenie za prijateľnú cenu.

Montáž zvládneme za pár hodín

icons8-iOS-CAEYlgzEncDt-100-4f8378

Stavba a odovzdanie v jeden deň

icons8-iOS-37965-100-4f8378

95% zákazníkov nás odporúča ďalej

icons8-iOS-bRKzJqpdManU-100-4f8378

Vydrží celý život s minimálnou údržbou

icons8-iOS-3041-100-4f8378

Nespočet variantov a rôznych kombinácií

Rohové pergoly oika® skvele doplnia váš dom. Poskytnú spoľahlivú ochranu pred poveternostnými vplyvmi. Pred slniečkom vytvorí tieň, av prípade dažďa vás uchráni pred kvapkovým útekom do domu. Terasa s pergolou jednoducho poskytuje zvýšený komfort a zážitok z domu a záhrady, pretože vám dovolí tráviť viac času vonku bez ohľadu na to či páli slnko nad hlavou, alebo začnú letné prehánky.

Konštrukčná flexibilita prístreškov oika® nám umožní napojenie priamo k domu, ako prístrešok kryjúci vstupný priestor a napojiť pergolu na terasu domu a tým vytvoriť rohovú pergolu. Vďaka širokej ponuke rozmerov, bude cena pergoly určite prekvapivá. Technológia výroby nám dovolí zhotoviť rohovú pergolu na mieru a poskytnúť vám riešenie aj pre zložitejšie realizácie.

Naše záhradné pergoly sú moderné, veľmi kvalitne spracované a zaujmú priaznivou cenou, ktorá zásadne nenabúra plánovaný rozpočet. Na výrobu rohovej pergoly sú použité výhradne certifikované materiály, zaisťujúce dlhú životnosť a bezstarostnosť údržby, kedy nie je potrebné opakované natieranie a lakovanie, ako je to u drevených pergol. Čisté línie konštrukcie a pôsobiaca jednoduchosť, predurčujú kovové pergoly oika® na mnohostrannú využiteľnosť. Napomáha tomu skutočne pestrá paleta farieb už v základnej ponuke, ale aj možnosť voliť úpravu na mieru s vlastným odtieňom farby podľa RAL.

Nevýhoda hliníkových pergol tkvie v mäkkosti materiálu, zatiaľ čo oceľové pergoly oika® sú vyrobené z odolnej oceľovej konštrukcie, ktorá poskytuje zvýšenú odolnosť proti mechanickému poškodeniu. Dvojité žiarové zinkovanie všetkých oceľových prvkov, a následný nástrek práškovou farbou, alebo švajčiarskou omietkou KABE, zaistí spoľahlivú ochranu konštrukcie proti poveternostným vplyvom. Pre kvalitu finálneho výrobku je zásadná práve vrchná vrstva, ktorou je v prípade našich výrobkov spomínaný práškový lak. V základnej ponuke máme 13 odtieňov farieb. Lak nanášame komaxitovaním. Princípom je elektrostatické nabitie prášku a lakovaného dielca protikladnými nábojmi, vďaka čomu sa prášok uchytí na povrchu lakovaného dielca. Následne sa lakovaný povrch dielca vytvrdí vo vypaľovacej peci pri teplote 180 ° C, čo zaistí jeho perfektnú fixáciu k podkladu. Ďalšou možnosťou povrchovej úpravy je kvalitná švajčiarska omietka od firmy KABE, kde môžete využiť paletu až 250 odtieňov na to, aby ste prístrešok dokonale zladili s okolitou architektúrou domu, alebo vytvorili ideálnu podobu záhradnej pergoly.

Ľubovoľnú stranu vonkajšej pergoly môžete zatieniť krycími lamelami z našej ponuky, aby ste tak zamedzili nevítaným pohľadom z okolitých priestranstiev, alebo zamedzili prístupu z danej strany na pozemok. Horizontálne krycie lamely tvoriace výplne prístrešku ponúkame drevené alebo bezúdržbové kovové. Vďaka širokej ponuke odtieňov lazúr a farieb, z krycích lamiel môžete vytvoriť páčivé variácie. Navyše tým získate dodatočnú ochranu proti vetru, dažďu a snehu.

Rohové pergoly oika® sú vyrobené z kvalitných certifikovaných materiálov zaručujúce dlhú životnosť. Konštrukčným základom prístreškov sú pevné žiarovo zinkované oceľové stĺpiky so šírkou 10 x 10 cm, spojené so strešnými nosníkmi, rovnako z 2x žiarovo zinkovanej ocele, na ktorých je pripevnená strešná krytina.

Zo skúseností môžeme odporučiť izolačný termopanel, ktorý umiestnime pod strešnú krytinu. Túto novinku sme začali ponúkať našim klientom, ktorí chceli zvýšenú ochranu proti priamemu slnku, keď práve v prípade moderných stavieb s tmavými strechami dochádza k prehrievaniu strešnej krytiny a celkovému prehrievaniu. V prípade, že sú prístrešky na terase napojené k domu, potom toto sálavé teplo preniká do domu. Zároveň izolačný thermopanel pôsobí ako protihluková bariéra pri daždi alebo padaní krúp a vytvára čistý pohľadový strop vo vnútri prístrešku, kedy kompletne zakryje trapézovú strešnú krytinu.

Pozrite sa na našu ponuku záhradných pergol. Pomocou nášho konfigurátora si môžete urobiť návrh pergoly online. V prípade zložitejšieho návrhu odporúčame pripraviť nákres a poslať ho či už pomocou konfigurátora alebo emailom. Ponuku novej rohovej pergoly vám spracujeme opravu rádovo v hodinách.

Záhradný domček a prístrešok

icons8-iOS-lBuqhXfGV2RT-100-ffdc10

Postupne sme naplnili sny o bývaní

icons8-iOS-15466-100-ffdc10

Najskôr sme postavili záhradný domček

icons8-iOS-37965-100-4f8378

Potom prišiel na rad prístrešok na auto

Naša ponuka

Pergoly pre váš dom a záhradu

Montáž prístrešku

montaz pristresku s kovovymi lamelami

Ako staviame prístrešky

Pozrite sa ako prebieha montáž prístrešku. Tento prístrešok sme napojili na dom, a tak nový majiteľ môže do auta suchou nohou!

Konštrukcia

Postavené za jeden deň a vydrží generácie

Záhradná pergola bez THP panelu

 1. Odkvapový systém PVC
 2. Atika
 3. Trapézová strešná krytina
 4. Nosníky
 5. Horné čelo
 6. Roznášacia doska kotviace pätky
 7. Nosný stĺp prístrešku

Záhradná pergola so stropom THP

 1. Odkvapový systém PVC
 2. Atika
 3. Trapézová strešná krytina
 4. Nosníky
 5. Horné čelo
 6. Roznášacia doska kotviace pätky
 7. Nosný stĺp prístrešku
 8. Pohľadový izolačný panel THP

Materiály a technológie

Kvalitné materiály a postupy preverené 30 rokmi skúseností

konstrukce

Konštrukcia

Konštrukčným základom prístreškov oika® sú pevné žiarovo zinkované oceľové stĺpiky so šírkou 10 x 10 cm, spojené so strešnými nosníkmi, taktiež zo žiarovo zinkovanej ocele, na ktorých je pripevnená strešná krytina. 

Střešní nosník pro montovanou garáž

Nosníky

Strešné nosníky tvoria žiarovo pozinkované oceľové profily s hrúbkou 2 mm. Základom je kvalitne spracovaná oceľ, ktorá je pre menšie stavby profilovaná do tvaru C. Pre väčšie stavby, alebo tam kde je potrebná väčšia únosnosť, sú k sebe spojené dva nosníky C profilu zrkadlovo.

Vrstvy střešní krytiny pro montované garáže

Strešná krytina

Jadrom strešnej krytiny je žiarovo pozinkovaný plech trapézového profilu T18. Vrchnú vrstvu tvorí farebný nástrek na dodatočnú ochranu a potrebné doladenie farieb. Spodnú časť je možné opatriť antikondenzačnou fóliou DRIPSTOP. Štandardná nosnosť strechy je 125 kg/m2. V prípade potreby zvýšenia nosnosti je možné, za príplatok v dôsledku konštrukčných zmien, navýšenie až na 300 kg/m2.

Vrstvy atiky pro montované garáže

Atika – vrchný krycí plech

Atika je vrchný krycí dekoračný prvok prístrešku s modernou povrchovou vrstvou PVC. Zabraňuje pohľadu na profil trapézovej krytiny naloženej na nosníkoch prístrešku, a úhľadne schová odkvapový systém. Základné farby atiky sú: biela, hnedá, antracitová a tehlová.

vzorník RAL

Práškové farby RAL

Kvalitnú ochranu žiarovo zinkovanej ocele zaisťuje lakovaná vrchná vrstva. Aby bola ochrana 100% je nanášaná komaxitovaním práškovej farby. V ponuke máme 8 najobľúbenejších moderných odtieňov v RAL, ktoré môžeme na vaše prianie, za menší príplatok, nahradiť iným odtieňom podľa RAL. Získate tak originálny vzhľad a požadovaný odtieň na prianie.

logo_2

Omietka – švajčiarska značka KABE

Kvalitná fasádna omietka so špičkovou švajčiarskou technológiou KABE chráni konštrukciu prístrešku a pomôže zladiť dizajn s okolitou stavbou. V ponuke máme viac ako 250 odtieňov. Vďaka modernej technológii výroby dosahuje omietka nízku nasiakavosť a vysokú priedušnosť. Je UV stabilný so zárukou 5 rokov. Odolná proti prerastaniu riasou a plesní a je ideálna pre stavby bez presahu strechy.

Řez izolované stěny THP montované zateplené garáže OIKA

THP panel na strop

Základom sú thermopanely, ktoré majú izolačné PUR jadro a celkovú optimálnu hrúbku 50 mm. Panel vytvorí vo vnútri prístrešku krásny čistý pohľadový strop bielej farby, ktorý zakrýva trapézovú strešnú krytinu, ktorá je inak vidieť vrátane konštrukčných spojov. V prípade večerného nasvietenia potom presvetľuje okolitý priestor. Navyše tlmí hluk spôsobený dažďom alebo krúpami, a zabraňuje šíreniu sálavého tepla zo stropu v prípade prehriatia strechy slnkom.

kovové lamely přístřešku na auta

Kovové výplne

Zaistí nielen unikátny vzhľad, ale sú fantastickou voľbou v prípade, že nechcete tráviť čas údržbou. Kovové lamely sú bezúdržbové a vystačia ich umyť tlakovým čističom od prachu a nečistôt. Pocit súkromia od nechcených pohľadov a dodatočná ochrana proti vetru sú príjemnými benefitmi.

dřevěné lamely přístřešku na auta

Drevené výplne

Horizontálne naložené drevené laty môžeme farebne prispôsobiť. V ponuke máme 13 odtieňov lazúr. Drevo vždy dodáva pocit zabývania a hrejivého pocitu. Kto sa rád stará o drevo a miluje prácu na čerstvom vzduchu, nemôže zvoliť inú alternatívu ako drevenú výplň.

Realizácia

Inšpirujte sa prístreškami, ktoré sme už dokončili.

izolovaný záhradný domček
izolovaný záhradný domček
izolovaný záhradný domček

Izolovaný domček s prístreškom 3 x 8 m

Realizácia – 9524 – Žilinský kraj

Prezrieť realizáciu
Montovaná pergola postavená u domu
Montovaná pergola postavená u domu
Montovaná pergola postavená u domu

Štýlový a praktický prístrešok pre 2 autá 5,8 x 6,86 m

Realizácia – 4924 – Planá nad Lužnicí

Prezrieť realizáciu
Stání pro 1 auto u domu
Stání pro 1 auto u domu
Stání pro 1 auto u domu

Prístrešok v radovej zástavbe 3,5 x 5,86 m

Realizácia – 9024 – Středočeský kraj

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem pro odpočinek
Montovaný zahradní domek s přístřeškem pro odpočinek
Montovaný zahradní domek s přístřeškem pro odpočinek

Záhradný domček 2,5 x 4,5 m s prístreškom 2 x 2 m

Realizácia – 624 – Pardubice

Prezrieť realizáciu
prostorný dřevník
prostorný dřevník
prostorný dřevník

Premena prístrešku na priestranný drevník 2,7 x 5,02 m

Realizácia – 3124 – Prešovský kraj

Prezrieť realizáciu
Montovaná pergola se izolovaným stropem
Montovaná pergola se izolovaným stropem
Montovaná pergola se izolovaným stropem

Prístrešok pri bazéne 2,9 x 5 m

Realizácia – 26123 – Středočeský kraj

Prezrieť realizáciu
Stání pro 4 auta
Stání pro 4 auta
Stání pro 4 auta

Krásny prístrešok pre 4 autá 2 x 5,8 x 5,5 m

Realizácia – 32023 – Karlovy Vary

Prezrieť realizáciu
domek s přístřeškem s pultovou střechou
domek s přístřeškem s pultovou střechou
domek s přístřeškem s pultovou střechou

Izolovaný domček s prístreškom 5 x 2 m

Realizácia – 33223 – Plzeň

Prezrieť realizáciu
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou a vlastným odkvapovým systémom
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou a vlastným odkvapovým systémom
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou a vlastným odkvapovým systémom

Záhradný domček s prístreškom 2,9 x 5 m

Realizácia – 32423 – Stříbro

Prezrieť realizáciu
Přístřešek pro 2 auta
Přístřešek pro 2 auta
Přístřešek pro 2 auta

Prístrešok pre 2 autá 6,2 x 7 m

Realizace – 27123 – Loučky

Prezrieť realizáciu
Terasa s montovanou pergolou
Terasa s montovanou pergolou
Terasa s montovanou pergolou

Pergola pri dome 5 x 3,3 m

Realizácia – 31023 – Liberecký kraj

Prezrieť realizáciu
Garážové státie pre 1 auto
Garážové státie pre 1 auto
Garážové státie pre 1 auto

Prístrešok pro 1 auto 3 x 5,2 m

Realizace – 22523 – Moravskoslezský kraj

Prezrieť realizáciu
Montovaný prístrešok na auto
Montovaný prístrešok na auto
Montovaný prístrešok na auto

Prístrešok pre 1 auto 4 x 7 m

Realizace – 23023 – Uherské Hradiště

Prezrieť realizáciu
Montovaná pergola pri dome
Montovaná pergola pri dome
Montovaná pergola pri dome

Pergola pri dome 5 x 5 m

Realizácia – 24723 – Ostrava

Prezrieť realizáciu
Záhradný domček s hotovou omietkou
Záhradný domček s hotovou omietkou
Záhradný domček s hotovou omietkou

Záhradný domček s bránou a prístreškom 6 x 3,5 m

Realizace – 10523 – Středočeský kraj

Prezrieť realizáciu
Montovaný záhradný domček s praktickým prístreškom
Montovaný záhradný domček s praktickým prístreškom
Montovaný záhradný domček s praktickým prístreškom

Záhradný domček s prístreškom 3 x 6 m

Realizace 5923 – Moravskoslezský kraj

Prezrieť realizáciu
Montovaný prístrešok s bránou a pohonom
Montovaný prístrešok s bránou a pohonom
Montovaný prístrešok s bránou a pohonom

Prístrešok pro 2 auta so sekcionálnou bránou

Realizace – 16323 – Praha

Prezrieť realizáciu
Montovaný izolovaný záhradný domček s prístreškom
Montovaný izolovaný záhradný domček s prístreškom
Montovaný izolovaný záhradný domček s prístreškom

Záhradný domček s prístreškom 6 x 3,5 m

Realizace 94 23 – Královohradecký kraj

Prezrieť realizáciu
Montovaná garáž pre 2 autá realizovaná pri rodinnom dome
Montovaná garáž pre 2 autá realizovaná pri rodinnom dome
Montovaná garáž pre 2 autá realizovaná pri rodinnom dome

Garáž pre 2 autá + záhradný domček + prístrešok

Realizácia 2930 – Liberecký kraj, Liberec

Prezrieť realizáciu
Montovaný prístrešok pre 2 autá v bielom prevedení
Montovaný prístrešok pre 2 autá v bielom prevedení
Montovaný prístrešok pre 2 autá v bielom prevedení

Prístrešok pre 2 autá 6 x 6 m

Realizácia 1723 – Jihomoravský kraj, Brno

Prezrieť realizáciu
Přístřešek na dvě auta a vchodový přístřešek
Přístřešek na dvě auta a vchodový přístřešek
Přístřešek na dvě auta a vchodový přístřešek

Prístrešok na auto 7 x 7 m

Realizácia 4722 – Klimkovice, Moravskoslezský kraj

Prezrieť realizáciu
Montovaný přístřešek pro 2 auta
Montovaný přístřešek pro 2 auta
Montovaný přístřešek pro 2 auta

Montovaný prístrešok 3 x 8 m

Realizácia 31421 – Jihomoravský kraj, Lanžhot

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s montovaným přístřeškem
Montovaný zahradní domek s montovaným přístřeškem
Montovaný zahradní domek s montovaným přístřeškem

Záhradný domček s prístreškom pri dome

Realizácia 34521 – Středočeský kraj, Přišimasy

Prezrieť realizáciu
Montovaný přístřešek pro 2 auta, antracit
Montovaný přístřešek pro 2 auta, antracit
Montovaný přístřešek pro 2 auta, antracit

Prístrešok pre 2 autá 6 x 6 m

Realizácia 28022 – Praha, Vinoř

Prezrieť realizáciu
Montovaný přístřešek na loď
Montovaný přístřešek na loď
Montovaný přístřešek na loď

Prístrešok na loď s garážou

Realizácia 11021 – Středočeský kraj, Dublovice

Prezrieť realizáciu
Montovaný přístřešek pro 2 auta, vnitřní výška 2,2m
Montovaný přístřešek pro 2 auta, vnitřní výška 2,2m
Montovaný přístřešek pro 2 auta, vnitřní výška 2,2m

Prístrešok pre 2 autá 6 x 6 m

Realizácia 14922 – Praha 9

Prezrieť realizáciu
Montovaný přístřešek pro 2 auta v barvě antracit
Montovaný přístřešek pro 2 auta v barvě antracit
Montovaný přístřešek pro 2 auta v barvě antracit

Prístrešok pre 2 autá 7 x 6 m

Realizácia 28521 – Moravskoslezský kraj, Metylovice

Prezrieť realizáciu
Montovaný přístřešek pro 2 auta se zahradním domkem
Montovaný přístřešek pro 2 auta se zahradním domkem
Montovaný přístřešek pro 2 auta se zahradním domkem

Prístrešok pre 2 autá so záhradným domčekom

Realizácia 29721 – Středočeský kraj, Úvaly

Prezrieť realizáciu
Montovaný přístřešek s dřevěnými lamely
Montovaný přístřešek s dřevěnými lamely
Montovaný přístřešek s dřevěnými lamely

Montovaný prístrešok pre 2 autá 5 x 5 m

Realizácia 23621 – Moravskoslezský kraj, Český Těšín

Prezrieť realizáciu
Montovaný přístřešek v antracitovém provedení
Montovaný přístřešek v antracitovém provedení
Montovaný přístřešek v antracitovém provedení

Montovaný prístrešok pre 1 auto 3 x 5 m

Realizácia 33121 – Vysočina, Dolné mesto

Prezrieť realizáciu
Montovaný přístřešek pro 2 auta postavený u rodinného domu
Montovaný přístřešek pro 2 auta postavený u rodinného domu
Montovaný přístřešek pro 2 auta postavený u rodinného domu

Prístrešok pre 2 autá 6 x 5,5 m

Realizácia 9122 – Středočeský kraj, Přezletice

Prezrieť realizáciu
Montovaný přístřešek postavený u rodinného domu
Montovaný přístřešek postavený u rodinného domu
Montovaný přístřešek postavený u rodinného domu

Prístrešok pri dome 5 x 5 m

Realizácia 24522 – Praha

Prezrieť realizáciu
Přístřešek před dům v barvě antracit
Přístřešek před dům v barvě antracit
Přístřešek před dům v barvě antracit

Prístrešok pred dom 2,8 x 0,8 m

Realizácia 26922 – Moravskoslezský kraj, Frenštát pod Radhoštěm

Prezrieť realizáciu
Montovaný přístřešek pro 2 auta s pultovou střechou
Montovaný přístřešek pro 2 auta s pultovou střechou
Montovaný přístřešek pro 2 auta s pultovou střechou

Montovaný prístrešok pre 2 autá 6 x 6 m

Realizácia 28522 – Ústecký kraj, Děčín

Prezrieť realizáciu
Montovaný přístřešek pro 2 auta s vlastním okapovým systémem
Montovaný přístřešek pro 2 auta s vlastním okapovým systémem
Montovaný přístřešek pro 2 auta s vlastním okapovým systémem

Prístrešok pre 2 autá 6 x 7 m

Realizácia 29922 – Královéhradecký kraj, Častolovice

Prezrieť realizáciu
Montovaná pergola postavená u rodinného domu
Montovaná pergola postavená u rodinného domu
Montovaná pergola postavená u rodinného domu

Montovaná pergola 5 x 4 m

Realizácia 31522 – Plzeňský kraj, Plzeň

Prezrieť realizáciu
Montovaný přístřešek se zahradním domkem
Montovaný přístřešek se zahradním domkem
Montovaný přístřešek se zahradním domkem

Montovaný prístrešok so záhradným domčekom

Realizácia 35022 – Praha

Prezrieť realizáciu
Montovaný přístřešek postavený u rodinného domu
Montovaný přístřešek postavený u rodinného domu
Montovaný přístřešek postavený u rodinného domu

Montovaný prístrešok pre 1 auto 8 x 4,5 m

Realizácia 38122 – Juhomoravský kraj

Prezrieť realizáciu

Ako pracujeme?

Postavené za jediný deň. Čisto a bez starostí.

nacrtek_01
1
1

Plánovanie

Máte predstavu čo by ste chceli? Použite náš konfigurátor a okamžite uvidíte cenu za celé dielo. Za pár minút vrátane dopravy a montáže. Pošlite nám svoju predstavu nakreslenú pokojne na papieri.

nacrt_garaze
2
2

Konzultácie a cena

My vám pošleme presnú technickú skicu, aby ste presne vedeli všetko o vašej stavbe. V prípade potreby dodáme ďalšie technické podklady. Pokiaľ som nič od prvého kroku nezmenil potom je cena stále rovnaká.

realizace_a zabydleni
3
3

Realizácia a zabývanie

Pokiaľ až doteraz bolo všetko podľa vašich predstáv, pošleme vám zmluvu a môžete celé dielo objednať. Potom už stačí počkať a za pár týždňov nás uvidíte. V deň „D“ už to bude otázka len niekoľkých hodín a môžete sa radovať.

Časté otázky

Na čo sa nás často pýtate

Vždy odporúčame kontaktovať miestny stavebný odbor a porozprávať sa o plánovanom zámere. Sú prípady, keď stavebné povolenie ani ohlásenie stavby nie je potrebné.

Jednotlivé situácie popisujeme podrobne pre každý typ stavby zvlášť.

Stavebné povolenie pre garáž

Stavebné povolenie pre záhradný domček

Stavebné povolenie pre prístrešok

Stavebné povolenie pre vonkajšiu saunu

Elektroinštalácia nie je súčasťou montovaných garáží a záhradných domčekov.

Áno. Radi vás privítame v našom predvádzacom centre v Ostrave.

U nás platíte zálohu 40%. Zvyšnú časť platíte až po odovzdaní diela, kedy len počkáte až vám pošleme finálnu faktúru.

Dodacie termíny sa menia v závislosti od sezóny a typu stavby.

Mimo sezóny je dodacia lehota 9 – 12 týždňov. Sezónne termíny sú potom predĺžené až na 18 týždňov.

Najlepšie je využiť náš konfigurátor, kde si môžete ľahko na pár kliknutí stavbu navoliť presne podľa svojich predstáv a cenu vidíte ihneď. Vrátane dopravy aj montáže.

Samostatné cenníky nájdete tu:

Cenník montovaných garáží

Cenník montovaných záhradných domčekov

Cenník prístreškov

Cenník záhradných pergol

Rozmerové limity pre stavbu

– max. konštrukčná šírka stavby – 5800mm (šírku je možné upraviť a pridávať až do šírky 20 000mm)
– max. konštrukčná hĺbka stavby – 8740mm (hĺbku je možné upraviť a pridávať až do hĺbky 20 000mm)
– max. konštrukčná výška steny stavby – 3000mm

 • Rozmerové limity pre doplnky

 • – max. výška garážovej brány – 2750mm (pri výške steny 3000mm)
  – min. vzdialenosť od kraja steny pre konštrukčný otvor na dvere, okno, svetlík, vata – 200mm
  – min. vzdialenosť konštrukčného otvoru od spodnej hrany steny – 50mm
  – max. rozmer konštrukčného otvoru na dvere – 1200x2000mm
  – min. rozmer konštrukčného otvoru – 300x300mm
  – min. hĺbka stavby pre osadenie garážových brán s pohonom – 3560mm

Môžete si svojpomocne upraviť domček na víkendovú chatku, ale nemôže slúžiť na bývanie v zmysle rodinného domu a jeho celoročného ubytovania. Na to naše stavby nie sú navrhnuté ani určené.

Áno. Je potrebné nás o tom vopred informovať, aby sme mohli upraviť konštrukciu strechy pre zvýšenú nosnosť.

Navrhnite si vlastnú stavbu v našom konfigurátore

Tvoríme v rôznych štýloch, orientujeme sa v moderných technológiách a materiáloch a v design trendoch ideme s dobou.

Nakonfigurovať si vlastnú stavbu
konfig foto oika

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku