arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
Horrman Berry Pearlgrain

Pohon garážových brán

Elektrické pohony

Ovládanie

Okrem manuálneho ovládania môžete zvoliť otváranie pomocou elektrického motora

Motor Hörmann SupraMatic E série 4

Moderný pohon pre garážové brány sa blýska novou generáciou technológií. S malým diaľkovým ovládačom HSE 4 BS a integrovaným Bluetooth® prijímačom, môžete ovládať vaše brány cez mobilnú aplikáciu. Ale najzaujímavejšou možnosťou je použitie aplikácie Hörmann BlueSecur, ktorá je určená pre chytré telefóny.

SupraMatic E 4. generácie je skutočným špičkou v oblasti pohonov. Má superrýchle otváranie, LED osvetlenie s 20 LED diódami, nízkou spotrebou a inteligentné ovládanie. Jeho kryt je kombináciou ušľachtilej ocele a čierneho plastu s pozinkovanou oceľovou základňou, ktorá slúži na ukotvenie celého pohonu. Na kryte pohonu je displej pre komunikáciu, ovládacie tlačidlá a 20 LED svetielok, ktoré slúžia na osvetlenie garáže.

Novou možnosťou je prepojenie s systémom SMART HOME cez rozhranie HCP. To umožní kompletnú integráciu pohonu do vášho domáceho systému a ľahké ovládanie celej garáže. S týmto moderným pohonom budete mať všetko, čo si dnešná doba žiada – rýchlosť, efektivitu, inteligentné ovládanie a štýlový dizajn.

medallion

Potrebujete poradiť?

Stále neviete akú garáž si vybrať? Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme.

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku