arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch

Napísali o nás

Seznam kategorií

POLOPATE – oika® a jej tipy pred stavbou garáže

V programe POLOPATE dostala oika® príležitosť dať pár užitočných rád a tipov ako premýšľať nad stavbou garáže. Poznáte to, alebo práve nepoznáte, do garáže by sa malo zaparkovať auto, ale stáva sa, že naň nezostane miesto. Práve plánovanie je základ úspechu. Možno iba garáž nebude len to jediné čo nakoniec postavíte.
Přehrát video

Rady vtáka Loskutáka – ako na záhradný domček

TV Nova s nami natočila super reportáž, ktorá môže pomôcť všetkým, ktorí práve uvažujú nad stavbou záhradného domčeka. Spomínali sme užitočné rady a tipy na čo myslieť skôr, ako sa pustíte do plánovania.
Přehrát video

České Stavby

Čo je to záhradný montovaný domček? Oceľová a vysoko kvalitná stavba, ktorá však od tej murovanej na pohľad nemusí byť na rozoznanie. Áno, tak dobre môžu montované domy vyzerať. Ich výhodou je pritom rýchlosť montáže – počas pár hodín je stavba hotová. Zateplený záhradný domček navyše zvyšuje užívateľský komfort. Inovatívna omietka vytvára moderné dojmy a domček tak vyzerá jednoducho skvele. A ako ho využiť? Variabilita vás možno prekvapí, inšpirujte sa.
Přečíst článek

Pekné bývanie

Pergola by nemala chýbať na žiadnej záhrade. Ochráni vás totiž pred horúčavou a priamym slnkom, ale aj pred dažďom a ďalšie nepriazne počasia. V tejto chvíli je ale rad na vás, aby vám pergola dobre slúžila, treba ju na sezónu dobre pripraviť.
Otevřít článek

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku