arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
Garáž pro 1 auto u rodinného domu

Montované garáže

Ráno iba základy a popoludní
Už parkujete v novej garáži

Montované garáže oika® sú obľúbené pre svoje čisté a moderné línie, ktoré bez rušivých dojmov doplnia nielen moderné novostavby, ale aj súčasné domy a prirodzene pasujú aj do oblastí s rôznorodou zástavbou.

Aby vám montovaná garáž slúžila skvele aj po rokoch, je dôležité sa už pri jej výbere rozhodnúť, ako ju budete chcieť využívať. Zvážte možnosť, že v budúcnosti môžete vlastniť o niečo väčšie vozidlo, alebo si dokúpite motocykel, štvorkolku a budete ju využívať ako čisto parkovaciu garáž.

Ďalšie možné využitie je aj ako záhradná garáž, kde do nej umiestnite kosačku, záhradný traktor a ďalšie záhradné náčinie. Ak ste čo i len čiastočne domáci majstri, potom si budete chcieť niečo tu a tam opraviť, a potom sa hodí premýšľať aj nad umiestnením regálov, alebo ponku a vytvoriť si tak vlastnú príručnú garážovú dielňu.

Montované oceľové garáže s omietkou oika® rozhodne nie sú lacné, najmä keď k nim prirovnáte obyčajné trapézové plechové garáže. Zásadný rozdiel je však v diametrálne odlišnej kvalite certifikovaných materiálov, technológií výroby, spracovania, stability a statície kalkulovanej pre naše snehové pásma.

Čerešničkou na pomyselnej torte je ich vhľad, ktorý je na nerozoznanie od klasickej murovanej alebo prefabrikovanej betónovej garáže.

Medzi nesporné prednosti patrí výstavba montovanej garáže. Je to proces, ktorý je veľmi citlivý voči okoliu a nedochádza k poškodeniu už upraveného terénu. Nie je potrebná ťažká technika. Nie je potrebné čakať na remeselníkov jednotlivých profesií a ich čas, a ani netratíte čas technologickými prestávkami na zrenie materiálov a pod. Dokonca staviame aj keď svieti priame slnko, ľahko prší alebo sneží a je mierne pod nulou. Kompletná montáž je za pár hodín. V jeden deň. Ráno prídeme a popoludní už sa môžete radovať z novej montovanej garáže.

oika® a jej tipy pred stavbou garáže

V relácii POLOPATE od Českej Televízie dostala oika® príležitosť dať zopár užitočných rád a tipov ako premýšľať nad stavbou garáže. Poznáte to, alebo práve nepoznáte, do garáže by sa malo zaparkovať auto, ale stáva sa, že naň nezostane miesto. Práve plánovanie je základ úspechu. Možno iba garáž nebude len to jediné čo nakoniec postavíte.

Podľa veľkosti garáže

Riešenie pre každého

Garáž nemusí slúžiť len na parkovanie

Najviac obľúbené

Izolované garáže

Bezkonkurenčné riešenie. Kompletne izolovaná montovaná garáž s omietkou. Vďaka nášmu riešeniu máte, pri rovnakej zastavanej ploche zateplenej garáže tradičnou cestou, až o 20% viac úžitkovej plochy v interiéri. Zatepľujeme vrátane čela okolo garážovej brány!
Zistiť viac

Izolované

Garáže s pultovou strechou

Jednoduchý a čistý dizajn, ktorý ladí nielen s modernou architektúrou. To sú montované garáže s pultovou strechou. Súčasťou stavby sú komponenty popredných európskych výrobcov. Stavby sú na prvý pohľad na nerozoznanie od murovaných. Medzi jej hlavné prednosti patrí rýchlosť výstavby. Ráno prídeme a popoludní môžete parkovať v novej modernej garáži.
Zistiť viac

Pultová strecha

Garáže s prístreškom

Praktické 2 v 1. Ideálne riešenie, kde rýchlosť a funkčnosť víťazí. Nie vždy je nutné auto zamknúť a mať ho vo vnútri garáže. Rýchly prístup a základná ochrana proti slnku, snehu a dažďu často hrajú najväčšiu úlohu pri rozhodovaní a potom je jasná voľba garáž s prístreškom.
Zistiť viac

Prístrešok

Ktorá to rada povie

Spokojná klientka

icons8-iOS-lBuqhXfGV2RT-100-ffdc10

Postupne sme naplnili sny o bývaní

icons8-iOS-15466-100-ffdc10

Najskôr sme postavili záhradný domček

icons8-iOS-37965-100-4f8378

Potom prišiel na rad prístrešok na auto

medallion

Potrebujete poradiť?

Stále neviete akú garáž si vybrať? Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme.

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku