arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch

Postavené za jediný deň.
Bez starostí a bez neporiadku.

Ešte presne neviem, čo chcem

konf_tablet_02

Navrhnite si vlastnú stavbu z pohodlia vášho domova

Máte vlastný nápad na garáž, záhradný domček, saunu, prístrešok a chcete ho realizovať rýchlo a bez starostí? Pomocou jednoduchého konfigurátora si navolíte dispozície, rozmery, farby a doplnky.

Otvoriť konfigurátor
call_06

Zavolajte alebo nezáväzne opýtajte

Chcete zistiť viac informácií o materiáloch, pobaviť sa s nami o svojich predstavách, aby sme vám odporučili najlepšie riešenie? Veľmi radi sa s vami spojíme a poskytneme všetky informácie, aby ste mohli urobiť dobré rozhodnutie.

Spojte sa s nami
mapa_07

Príďte si vybrať priamo k nám do výstavného centra

Nami ponúkané riešenia si môžete prísť pozrieť do nášho výstavného centra. Nie je nad to sa presvedčiť na vlastné oči. Radi s vami na mieste preberieme vaše otázky a odpovieme na všetky otázky.

Ako sa k nám dostanete?

Mám už presnú predstavu alebo vlastnú konfiguráciu

Společná konzultace nebo doladění projektu

Spoločná konzultácia alebo doladenie projektu

Radi vám odpovieme na všetky otázky, poradíme s prípravami, aby ste docielili svoje predstavy. Môžeme spoločne pripraviť zadanie na presnú kalkuláciu vášho zámeru.

Cenová nabídka s ohledem na vaše finanční a časové potřeby

Cenová ponuka s ohľadom na vaše finančné a časové potreby

Dokážeme pre každého klienta spracovať rôzne cenové ponuky a varianty počas jedného dopoludnia.

Vizualizace, poslední detaily a odsouhlasení

Vizualizácia, posledné detaily a odsúhlasenie

Vybrali sme variant, ktorý najlepšie vyhovuje? Fajn. Teraz vám pripravíme podrobnú vizualizáciu, aby ste vedeli o každom detaile a mohli sme spoločne odsúhlasiť finálne riešenie. S pokojom a bez starostí.

Deň "D" pre vašu stavbu

Prichádzame

Náš tím bude, po predchádzajúcom dohovore s vami, prichádzať v stanovený deň. Preškolení a skúsení montéri budú mať so sebou všetko potrebné. Je dôležité, aby na mieste bola zodpovedná osoba, ktorá sa zoznámi s vedúcim realizácie.

Štart

Montujeme a zostavujeme

Vedúci realizácie bude koordinovať celý priebeh. Jednotlivé diely postupne poskladajú v tíme, v ktorom prišli na miesto. Máte možnosť sledovať celý priebeh alebo sa venovať potrebným veciam.

Akcia

Ešte v ten deň odovzdávame

Nastal ten moment, keď za vami príde vedúci tímu, že je hotové. Prejde s vami celé dielo a odovzdá dôležité informácie na obsluhu a údržbu. Máte možnosť sa na čokoľvek opýtať a skontrolovať, že je všetko podľa plánu.

Už to bude

Zvládli sme to! Už si môžete užívať a udomácňovať sa.

Je to skvelé. Nie je potrebné nič upratovať, nie je potrebné čakať na ďalšiu partiu až niečo dorobia. Všetko je hotové. Už nič nebráni k naplneniu plánov. Ešte v ten deň môžete dielo užívať.

Hotovo

Časté otázky

Na čo sa nás často pýtate

Príde vo vopred dohodnutom termíne, ktorý s vami vedúci prevádzky dohovorí. Montéri vychádzajú skoro ráno. S ohľadom na vzdialenosť prichádzajú medzi 7 až 10 hodinou. Spravidla prídu dodávkou alebo valníkom a prívesným vozíkom. Výška nákladu je do 3,5 m.

Nie je nutné, aby bol majiteľ na mieste. Je však nevyhnutné, aby bol prítomný na odovzdaní diela. Ak byť nemôže musí k tomu určiť oprávnenú osobu. Najlepšie je na to myslieť už pri podpise zmluvy, kde je možné zodpovedné osoby rovno zapísať aj keby to malo byť len pre istotu.

95% stavieb postavíme v jeden deň. Záleží na veľkosti a komplikovanosti stavby. Väčšie zákazky alebo tie, ktoré nie sú hotové v deň príchodu bývajú dokončené nasledujúci deň.

Vždy počkajte až vám pošleme finálnu faktúru. Po montáži musíme spracovať interne privezené podklady a následne vám pošleme finálnu čiastku s dokladom. Na ňom je aj potrebný variabilný symbol. Neplaťte nám skôr a prosíme neposielajte nám platby bez variabilného symbolu.

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku