arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
sauna banner

Vonkajšia sauna domčeky

Relaxácia doma, podľa vašich prianí.
Kedykoľvek a s kýmkoľvek.

icons8-iOS-CAEYlgzEncDt-100-4f8378

Stavba a odovzdanie v jeden deň

icons8-iOS-37965-100-4f8378

95% zákazníkov nás odporúča ďalej

icons8-iOS-bRKzJqpdManU-100-4f8378

Vydrží celý život s minimálnou údržbou

icons8-iOS-3041-100-4f8378

Nespočet variantov a rôznych kombinácií

Vitajte v luxusnom svete záhradných sáun od oika®! Ak hľadáte nielen kvalitu, ale aj dokonalosť vo všetkých smeroch, naše záhradné sauna domčeky sú práve to, čo potrebujete. Každý detail bol starostlivo navrhnutý tak, aby poskytol maximálne pohodlie a luxusný zážitok, ktorý si budete pamätať navždy.

Naše moderné záhradné sauny sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, ktoré vám zaručia dlhú životnosť a spoľahlivosť. Každý kúsok je starostlivo spracovaný a ponúkame vám širokú škálu materiálov a farieb, aby ste si mohli vybrať tú najlepšiu kombináciu pre vašu záhradu. Pre exteriéry ponúkame bezúdržbové kompozitové dosky a laty, ktoré vám umožnia užívať si saunu bez starostí o údržbu. Pokiaľ dávate prednosť prírodnému materiálu, máme pre vás aj hrejivé drevo, ktoré si môžete tónovať do 13 odtieňov.

V interiéri si môžete vybrať z luxusných drevín a odolnej podlahovej krytiny, ktoré vám zaistia bezstarostný a pohodlný pobyt v saune. Alebo sa môžete rozhodnúť pre tradičný pocit prírody a zvoliť drevenú podlahu. S naším konfigurátorom si môžete navrhnúť záhradnú saunu presne podľa svojich predstáv a po pár kliknutiach uvidíte ihneď cenu.

Záhradné sauna domčeky oika® sú výnimočné svojim moderným vzhľadom, špičkovou kvalitou a priaznivou cenou. Sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalé spojenie luxusu, kvality a variabilného designu. Doprajte si tú najlepšiu záhradnú saunu na trhu a užite si nezabudnuteľný relaxačný zážitok.

Môžete konfigurovať vlastnú vonkajšiu saunu

Vonkajšie sauny s doplnkami

Výroba vonkajšej sauny

Vyrábame vonkajšie sauny s precíznosťou a zmyslom pre detail, aby sa každý zákazník cítil ako jedinečný majiteľ kvalitného výrobku. Kvalita spracovania a starostlivá ručná práca remeselných odborníkov sú pre nás kľúčové. Každá sauna je vyrábaná individuálne podľa priania zákazníka as maximálnym dôrazom na kvalitu. Výroba začína výberom kvalitných driev a materiálov, ktoré sú starostlivo spracované a zostavené s precíznosťou a starostlivosťou. Každý detail je skontrolovaný a upravený, aby zodpovedal našim vysokým štandardom. Výsledkom je jedinečná vonkajšia sauna, ktorá zaručuje relaxáciu a zdravotné benefity.

Konštrukcia sauny

Pri vývoji sme kládli dôraz na odolnosť konštrukcie s ohľadom na bezpečnosť a zdravie používateľa. Skladba stropu, stien a podlahy je navrhnutá s nekompromisným dôrazom na spoľahlivosť a odolnosť. Používame kvalitné a šetrné materiály. Vďaka tomu sú naše sauny nielen odolné, ale aj šetrné k životnému prostrediu a zdraviu užívateľa. Výsledkom je jedinečná vonkajšia sauna, ktorá zaručuje relaxáciu a zdravotné benefity a spokojnosť našich zákazníkov.

 

Více o konstrukcích sauny

Materiály pre interiér a exteriér

Pri výbere materiálov pre naše sauny kladieme dôraz na kvalitu, životnosť a odolnosť, aby vydržali po mnoho rokov. Zároveň sa ale snažíme ponúknuť unikátne designové kombinácie, ktoré zaisťujú vysoké nároky na vzhľad a estetiku.

Svoju ponuku materiálov prispôsobujeme potrebám a požiadavkám zákazníkov, čo nám umožňuje vytvárať široké spektrum dizajnových možností. Snažíme sa byť v kroku s najnovšími trendmi a technológiami, aby naše sauny boli nielen odolné a trvanlivé, ale aj krásne a moderné.

Používame drevo, sklo, oceľ, keramika a ďalšie. Kombinujeme rôzne druhy dreva, vrátane osiky alebo smrekovca, ktorý je odolný voči poveternostným podmienkam a má prirodzenú krásu.

Snažíme sa tiež vytvárať luxusné a moderné kúsky, ktoré sú často kombináciou kompozitu, skla, dreva, a ponúkame aj tradičné a prírodné sauna domčeky, ktoré budú krásnou ozdobou každej záhrady.

Vďaka nášmu širokému výberu materiálov a schopnosti vytvárať unikátne dizajnové modely môžeme splniť požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov a ponúknuť tak sauny, ktoré budú slúžiť nielen na relaxáciu, ale aj ako krásny dizajnový prvok na záhrade.

 

Více o materiálech

Ako pracujeme?

Postavené za jediný deň. Čisto a bez starostí.

nacrtek_01
1
1

Plánovanie

Máte predstavu čo by ste chceli? Použite náš konfigurátor a okamžite uvidíte cenu za celé dielo. Za pár minút vrátane dopravy a montáže. Pošlite nám svoju predstavu nakreslenú pokojne na papieri.

nacrt_garaze
2
2

Konzultácie a cena

My vám pošleme presnú technickú skicu, aby ste presne vedeli všetko o vašej stavbe. V prípade potreby dodáme ďalšie technické podklady. Pokiaľ som nič od prvého kroku nezmenil potom je cena stále rovnaká.

realizace_a zabydleni
3
3

Realizácia a zabývanie

Pokiaľ až doteraz bolo všetko podľa vašich predstáv, pošleme vám zmluvu a môžete celé dielo objednať. Potom už stačí počkať a za pár týždňov nás uvidíte. V deň „D“ už to bude otázka len niekoľkých hodín a môžete sa radovať.

Časté otázky

Na čo sa nás často pýtate

Sauna je dodávaná vrátane vnútornej elektroinštalácie. Na vonkajšej strane je pripravená na napojenie rozvodná skrinka s ističom. Pripojenie je možné 380V s 5×2,5 alebo 220V s 3×10.

Áno. Radi vás privítame v našom predvádzacom centre v Ostrave.

U nás platíte zálohu 40%. Zvyšnú časť platíte až po odovzdaní diela, kedy len počkáte až vám pošleme finálnu faktúru.

Dodacie termíny sú 6-8 týždňov.

Ako podklad môžu slúžiť základové pätky, základové pásy alebo základová doska. Ďalej je možné pripraviť zhutnené podložie a naň položiť betónovú dlažbu. S ohľadom na výber sauny vám pripravíme výkres na správne umiestnenie dotykových bodov (pätiek, pásov, alebo dlažby).

Áno. Saunu môžeme vyrobiť aj na mieru.

Dopravu až na vaše miesto určenia je súčasťou našej ponuky. Na mieste vyloženia bude potrebný napríklad vysokozdvižný vozík, alebo podľa potreby umiestnenie hlbšie na pozemok autožeriav. Príklad: pristavenie autožeriavu s umiestnením sauny 25m od hranice pozemku (príjazdovej cesty) stálo klienta 310 €.

Výška sauny je 257 cm a na spádovej strane 247 cm.

Navrhnite si vlastnú stavbu v našom konfigurátore

Tvoríme v rôznych štýloch, orientujeme sa v moderných technológiách a materiáloch a v design trendoch ideme s dobou.

Nakonfigurovať si vlastnú stavbu
konfig foto oika

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku