arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
boxy na popelnice 240l baner

Kryty pre smetné koše objemu 1100l

Nechajte smetiaky zapadnúť do štýlu domova
Oživte okolie smetných košov elegantným krytom

icons8-iOS-CAEYlgzEncDt-100-4f8378

Stavba a odovzdanie v jeden deň

icons8-iOS-37965-100-4f8378

95% zákazníkov nás odporúča ďalej

icons8-iOS-bRKzJqpdManU-100-4f8378

Vydrží celý život s minimálnou údržbou

icons8-iOS-3041-100-4f8378

Nespočet variantov a rôznych kombinácií

Jednoduché objednanie

Môžete konfigurovať vlastné kryty pre smetné koše

Boxy podľa veľkosti

Objem 1100 l 

Kryt na smetné koše 1100 litrov je ideálny pre väčšie objekty, ako sú bytové domy, hotely, reštaurácie a ďalšie komerčné alebo verejné budovy. Jeho kapacita umožňuje ukladanie veľkého množstva odpadu, čo je dôležité najmä v miestach s väčšou prevádzkou. . Pokiaľ hľadáte kvalitné a spoľahlivé riešenie pre ukladanie odpadu väčších rozmerov, kryt s objemom 1100 litrov je tou správnou voľbou.

 

 

Ako box funguje

Boxy na smetné koše fungujú na princípe veka, ktoré sa otvára zhora a je pomocou retiazky a špeciálnej spojky pripevnené ku plastovej smetiaku. Horný kryt je vybavený aktívnym piestom, ktorý zaisťuje bezpečné používanie. Vďaka dvierkam, ktoré sa otvárajú spredu, je vyprázdnenie koša ľahké a rýchle.

Použité materiály 

Kryt na smetné koše je vyrobený z kvalitných materiálov, ako sú žiarovo pozinkované profily a rámy z ocele hrúbky 1,25 mm, ktoré sú práškovo lakované, aby boli odolné voči poveternostným vplyvom. Panely a horný kryt (klapka) sú z oceľového žiarovo pozinkovaného plechu (Z225) s hrúbkou 0,5 mm, ktoré sú potiahnuté Granite® Ultramat ArcelorMittal na zvýšenie odolnosti a estetického vzhľadu. Pánty sú z nerezovej ocele a sú tiež práškovo lakované.

 

 

Hlavné výhody krytov

Naše kryty pre smetné koše oika® ponúkajú celý rad výhod, ktoré zlepšia ako vzhľad Vášho okolia, tak aj Váš komfort pri manipulácii s odpadom.

• Vietor nepovalí smetný koš: Kryty na smetiaky oika® sú navrhnuté tak, aby chránili smetiaky pred vetrom a udržali ich na mieste.

• Schováte nevzhľadný “dobitý” smetný koš: S krytom oika® môžete skryť svoju nevzhľadnú a poškodenú smetiaku a zachovať tak estetický vzhľad vášho okolia.

• Piest krytu drží smetiaku otvorenú

• Ochrana pred dažďom, snehom, vetrom: Kryty oika® sú navrhnuté tak, aby ochránili obsah smetného koša pred nepriaznivým počasím a zachovali odpad v suchu.

• Uľahčenie triedenia odpadu: S krytmi pre smetné koše oika® si môžete ľahko organizovať triedený odpad a udržať tak svoje okolie čisté.

• Chráni pred zvieratami: Kryty na koše sú vyrobené z pevných a kvalitných materiálov, ktoré odolajú väčším zvieratám a zabránia tak pohybu smetného koša.

 

Kde boxy umiestniť

Boxy na smetné koše sú praktickým riešením pre triedenie odpadu pri rôznych typoch nehnuteľností, či už sa jedná o súkromné nehnuteľnosti, sídliská, hotely a reštaurácie, rekreačné pozemky alebo verejný priestor. Avšak, bez ohľadu na to, kde sú umiestnené, je kľúčové, aby boli ľahko dostupné. To nielen uľahčí používateľom vyhodenie odpadu, ale aj rýchle vysypanie plného koša. Pre súkromné pozemky je najlepšie umiestniť boxy pre smetné koše na hranici pozemku. Svojím dizajnom pôsobia nenápadne a sú tak blízko miesta, kde odpad zváža komunálna spoločnosť. Samozrejme si ich môžeme postaviť kdekoľvek na Vašej záhrade, ale ideálne na spevnenej ploche. To zaisťuje stabilitu a minimalizuje pohyb, čo môže znížiť riziko rozliatia odpadkov.

Časté otázky

Na čo sa nás často pýtate

Sauna je dodávaná vrátane vnútornej elektroinštalácie. Na vonkajšej strane je pripravená na napojenie rozvodná skrinka s ističom. Pripojenie je možné 380V s 5×2,5 alebo 220V s 3×10.

Áno. Radi vás privítame v našom predvádzacom centre v Ostrave.

U nás platíte zálohu 40%. Zvyšnú časť platíte až po odovzdaní diela, kedy len počkáte až vám pošleme finálnu faktúru.

Dodacie termíny sú 6-8 týždňov.

Ako podklad môžu slúžiť základové pätky, základové pásy alebo základová doska. Ďalej je možné pripraviť zhutnené podložie a naň položiť betónovú dlažbu. S ohľadom na výber sauny vám pripravíme výkres na správne umiestnenie dotykových bodov (pätiek, pásov, alebo dlažby).

Áno. Saunu môžeme vyrobiť aj na mieru.

Dopravu až na vaše miesto určenia je súčasťou našej ponuky. Na mieste vyloženia bude potrebný napríklad vysokozdvižný vozík, alebo podľa potreby umiestnenie hlbšie na pozemok autožeriav. Príklad: pristavenie autožeriavu s umiestnením sauny 25m od hranice pozemku (príjazdovej cesty) stálo klienta 310 €.

Výška sauny je 257 cm a na spádovej strane 247 cm.

Navrhnite si vlastnú stavbu v našom konfigurátore

Tvoríme v rôznych štýloch, orientujeme sa v moderných technológiách a materiáloch a v design trendoch ideme s dobou.

Nakonfigurovať si vlastnú stavbu
konfig foto oika

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku