arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
hero1

Vonkajšie fínske sauny

Doprajte si dokonalý relax.

Vo vlastnom dome – kedykoľvek a s kýmkoľvek.

Precízne vyrábané vonkajšie fínske sauny oika®, ktoré sú vyrobené z prémiových materiálov a sú konštruované tak, aby vydržali generácie. Máme bohaté skúsenosti so stavbami v exteriéri a naše fínske sauny boli starostlivo navrhnuté a sú vyrábané s dôrazom na kvalitu a bezúdržbovosť, aby bolo možné si užívať relax po mnoho rokov bez zbytočných výdavkov na servis.

Na vonkajšej časti sauny sú použité moderné vysoko kvalitné odolné materiály, ktoré odolávajú náročným podmienkam počasia. Konštrukcia sauny je robustná a pevná, vyrobená zo žiarovo zinkovanej ocele, čo zaručuje jej stálosť. V interiéri sú použité prémiové dreviny, ktoré dodávajú saune luxusný vzhľad a príjemný prírodný dojem.

Ak hľadáte vonkajšiu saunu alebo fínsku saunu, neváhajte nás kontaktovať. Sme pripravení vám ponúknuť tie najlepšie možnosti na trhu.

Môžete konfigurovať vlastnú vonkajšiu saunu

Vonkajšie sauny s doplnkami

Dokonalé spracovanie

Vonkajšie fínske sauny

V prostredí kde je vám dobre

Užite si sauna zážitok v čase, ktorý vám vyhovuje, v prostredí, ktoré milujete, av spoločnosti, kde sa cítite dobre. Zdravý životný štýl je pre celú rodinu dôležitý as našou saunou môžete mať komfort, ktorý poskytuje len váš hrejivý domov. Doprajte si luxus a odpočinok, ktorý si zaslúžite.

Na kľúč

Dizajn, ktorý doplní celok

Urobte si radosť s našou modernou vonkajšou saunou, ktorá je vyrobená z vysoko odolných materiálov pre dlhú životnosť a nemenný vzhľad. Vďaka tomu prepožičiava vašej domácej oáze wellness trendy vzhľad, ktorý skvele doplní moderné rodinné domy a čisté línie nebudú rušivým elementom v perfektne strihanom exteriéri. S touto vonkajšou saunou si užijete nielen pohodovú relaxáciu, ale aj moderný dizajnový prvok pre váš domov.

Životnosť

S doplnkami pre relax bez kompromisu

Užite si pocit luxusu s našou vonkajšou saunou, ktorá ponúka nielen interiérové LED podsvietenie, ale aj vonkajšie perglu ideálne pre umiestnenie výrivky. Vďaka tejto kombinácii získate unikátny wellness kútik, ktorý vám poskytne únik od každodenného zhonu. S touto vonkajšou saunou bude váš domov nielen oázou pohody, ale aj miestom kde si môžete vychutnať nevšedné zážitky.

Wellness

Z materiálov, ktoré zahrejú

Užite si nezabudnuteľný relaxačný zážitok s našou precízne vyrobenou fínskou saunou, ktorá je vyrobená z prírodných materiálov a ponúka vám hrejivý pocit a tradičný vzhľad. Vyberať môžete z 13 odtieňov tonovaného obkladového dreva, takže sauna sa ľahko prepojí s okolitým prostredím. S týmto dokonalým miestom na relaxáciu budete chcieť stráviť každú chvíľu.

Drevo

medallion

Potrebujete poradiť?

Stále si neviete rady s výberom? Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku