arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
Zahradní domek s přístřeškem a posezením

Pergoly so záhradným domčekom

Ideálne riešenie pre dom a záhradu.

Montáž zvládneme za pár hodín.

icons8-iOS-CAEYlgzEncDt-100-4f8378

Stavba a odovzdanie v jeden deň

icons8-iOS-37965-100-4f8378

95% zákazníkov nás odporúča ďalej

icons8-iOS-bRKzJqpdManU-100-4f8378

95% zákazníkov nás odporúča ďalej

icons8-iOS-3041-100-4f8378

Nespočet variantov a rôznych kombinácií

Spojenie pergoly so záhradným domčekom oika® je tým najobľúbenejším dopytovaným variantom zákaziek u nás. Zaujmú svojim moderným vzhľadom, vysoko kvalitným spracovaním, a taktiež veľmi priaznivou cenou s použitím špičkových materiálov.

Výhodou montovaných záhradných domčekov s pergolou je variabilita farebných kombinácií fasády, atiky a strešnej krytiny. Vďaka tomu si môžete navrhnúť pergolu s domčekom presne podľa svojich predstáv, aby ako celok zapadol do záhradnej architektúry a prípadne doplnil modernú novostavbu rodinného domu. Môže zvoliť spád strechy na prednú alebo zadnú stenu, alebo aj do strán. Vďaka svojej modularite a technológii výroby je možné pergolu so záhradným domčekom oika® konfigurovať v neprebernej škále rozmerov.

Pergolu umiestnite na ľubovoľnú stranu záhradného domčeka, a to všetko za obvyklé ceny bez potreby priplácať za atypické riešenia. Spojenie domčeka s pergolou je riešené jednotnou strechou a tak celá stavba pôsobí čisto a ucelene. Taký domček je možné využívať ako ideálny záhradný altánok s terasou, ktorý poslúži na relax v záhrade. Pergolu záhradného domčeka môžete využiť aj na umiestnenie vírivky, a vo vnútri domčeka skryť prípadné technické vybavenie alebo bazénovú chémiu.

Vybranú stranu vonkajšej pergoly môžete zatieniť výplňami. Má to praktické vlastnosti, kedy nielen chránite svoje súkromie, a zabránite tak nechceným pohľadom susedov, alebo okoloidúcich, ale zároveň tým môžete oddeliť priestor, z ktorého nechcete, aby bol prístup na vašu zastrešenú pergolu. Krycie lamely tvoriace výplň pergoly sú kladené horizontálne. Ponúkame lamely drevené alebo bezúdržbové kovové. Vďaka širokej ponuke odtieňov lazúr a farieb, z krycích lamiel môžete vytvoriť páčivé variácie. Navyše tým získate dodatočnú ochranu proti vetru, dažďu a snehu.

Pergola so záhradným domčekom poskytuje pocit priestoru a vzdušnosti a vďaka našim doplnkom sa ľahko stane dizajnovou záležitosťou. Pergola pri domčeku zaisťuje dostatočnú ochranu pred priamym slnkom, a pri nepriaznivom počasí v prípade dažďa tam schováte záhradný nábytok, a nerušene pokračujete v rodinnej zábave. Na slniečku už budete tráviť je toľko času, koľko budete sami chcieť, a do tej doby môžete odpočívať s chladným nápojom v ruke a užívať si krásny deň v tieni záhradného prístrešku. Už vás nebudú limitovať letné prehánky alebo iné neduhy, ktoré vás predtým vyhnali z prírody späť do domu. Vonkajšia záhradná pergola so záhradným domčekom oika® poskytuje zvýšený úžitok bývania a pomáha rozšíriť čas na využitie záhrady.

Naše odporúčanie, vďaka nadobudnutým skúsenostiam od spokojných klientov je, aby ste už pri výbere premýšľali nad celkovým, a hlavne budúcim, využitím. Veľmi dlhá životnosť pergoly a domčeka zaručuje, že vám bude slúžiť desiatky rokov, a je tak na mieste už teraz premýšľať nad možnosťami zaobstarávania ďalšieho záhradného náčinia, bazénovej technológie, motorky, bicyklov, záhradného traktora, ďalších a ďalších radostí, ktoré bude potrebné niekde uschovať .

Šetrnosť výstavby ocenia všetci tí, ktorí už majú záhradu kompletnú a nechcú nijako poškodiť okolitý terén. Celá stavba prebieha suchou cestou z už vopred vyrobených modulov a dielov. Na vami určenú adresu dorazí montážna partia, ktorá ručne prenesie všetko potrebné na miesto a pustí sa do práce. Celý proces sa zaobíde bez nutnosti použitia ťažkej techniky. Veľkou výhodou nami montovaných záhradných domčekov je možnosť premiestnenia. Domček je možné ľahko rozobrať a preniesť, aj po rokoch, pokojne na novú adresu.

Kompletná montáž zaberie iba pár hodín. V jeden deň. Ráno prídeme a popoludní už sa môžete radovať z novej pergoly so záhradným domčekom.

Záhradný domček a prístrešok

icons8-iOS-lBuqhXfGV2RT-100-ffdc10

Postupne sme naplnili sny o bývaní

icons8-iOS-15466-100-ffdc10

Najskôr sme postavili záhradný domček

icons8-iOS-37965-100-4f8378

Potom prišiel na rad prístrešok na auto

Naša ponuka

Pergoly pre váš dom a záhradu

Konštrukcia

Postavené za jeden deň a vydrží generácie

Záhradná pergola bez THP panelu

 1. Odkvapový systém PVC
 2. Atika
 3. Trapézová strešná krytina
 4. Nosníky
 5. Horné čelo
 6. Roznášacia doska kotviace pätky
 7. Nosný stĺp prístrešku

Záhradná pergola so stropom THP

 1. Odkvapový systém PVC
 2. Atika
 3. Trapézová strešná krytina
 4. Nosníky
 5. Horné čelo
 6. Roznášacia doska kotviace pätky
 7. Nosný stĺp prístrešku
 8. Pohľadový izolačný panel THP

Neizolovaný záhradný domček

 1. Odkvapový systém PVC
 2. Atika
 3. Trapézová strešná krytina
 4. Nosníky 
 5. Samonosná stena s rebrovaním
 6. Omietka

Montáž prístrešku

montaz pristresku s kovovymi lamelami

Ako staviame prístrešky

Pozrite sa ako prebieha montáž prístrešku. Tento prístrešok sme napojili na dom, a tak nový majiteľ môže do auta suchou nohou!

Materiály a technológie

Kvalitné materiály a postupy preverené 30 rokmi skúseností

konstrukce

Konštrukcia

Konštrukčným základom prístreškov oika® sú pevné žiarovo zinkované oceľové stĺpiky so šírkou 10 x 10 cm, spojené so strešnými nosníkmi, taktiež zo žiarovo zinkovanej ocele, na ktorých je pripevnená strešná krytina. 

Střešní nosník pro montovanou garáž

Nosníky

Strešné nosníky tvoria žiarovo pozinkované oceľové profily s hrúbkou 2 mm. Základom je kvalitne spracovaná oceľ, ktorá je pre menšie stavby profilovaná do tvaru C. Pre väčšie stavby, alebo tam kde je potrebná väčšia únosnosť, sú k sebe spojené dva nosníky C profilu zrkadlovo.

Vrstvy střešní krytiny pro montované garáže

Strešná krytina

Jadrom strešnej krytiny je žiarovo pozinkovaný plech trapézového profilu T18. Vrchnú vrstvu tvorí farebný nástrek na dodatočnú ochranu a potrebné doladenie farieb. Spodnú časť je možné opatriť antikondenzačnou fóliou DRIPSTOP. Štandardná nosnosť strechy je 125 kg/m2. V prípade potreby zvýšenia nosnosti je možné, za príplatok v dôsledku konštrukčných zmien, navýšenie až na 300 kg/m2.

Vrstvy atiky pro montované garáže

Atika – vrchný krycí plech

Atika je vrchný krycí dekoračný prvok prístrešku s modernou povrchovou vrstvou PVC. Zabraňuje pohľadu na profil trapézovej krytiny naloženej na nosníkoch prístrešku, a úhľadne schová odkvapový systém. Základné farby atiky sú: biela, hnedá, antracitová a tehlová.

vzorník RAL

Práškové farby RAL

Kvalitnú ochranu žiarovo zinkovanej ocele zaisťuje lakovaná vrchná vrstva. Aby bola ochrana 100% je nanášaná komaxitovaním práškovej farby. V ponuke máme 8 najobľúbenejších moderných odtieňov v RAL, ktoré môžeme na vaše prianie, za menší príplatok, nahradiť iným odtieňom podľa RAL. Získate tak originálny vzhľad a požadovaný odtieň na prianie.

logo_2

Omietka – švajčiarska značka KABE

Kvalitná fasádna omietka so špičkovou švajčiarskou technológiou KABE chráni konštrukciu prístrešku a pomôže zladiť dizajn s okolitou stavbou. V ponuke máme viac ako 250 odtieňov. Vďaka modernej technológii výroby dosahuje omietka nízku nasiakavosť a vysokú priedušnosť. Je UV stabilný so zárukou 5 rokov. Odolná proti prerastaniu riasou a plesní a je ideálna pre stavby bez presahu strechy.

Řez izolované stěny THP montované zateplené garáže OIKA

THP panel na strop

Základom sú thermopanely, ktoré majú izolačné PUR jadro a celkovú optimálnu hrúbku 50 mm. Panel vytvorí vo vnútri prístrešku krásny čistý pohľadový strop bielej farby, ktorý zakrýva trapézovú strešnú krytinu, ktorá je inak vidieť vrátane konštrukčných spojov. V prípade večerného nasvietenia potom presvetľuje okolitý priestor. Navyše tlmí hluk spôsobený dažďom alebo krúpami, a zabraňuje šíreniu sálavého tepla zo stropu v prípade prehriatia strechy slnkom.

kovové lamely přístřešku na auta

Kovové výplne

Zaistí nielen unikátny vzhľad, ale sú fantastickou voľbou v prípade, že nechcete tráviť čas údržbou. Kovové lamely sú bezúdržbové a vystačia ich umyť tlakovým čističom od prachu a nečistôt. Pocit súkromia od nechcených pohľadov a dodatočná ochrana proti vetru sú príjemnými benefitmi.

dřevěné lamely přístřešku na auta

Drevené výplne

Horizontálne naložené drevené laty môžeme farebne prispôsobiť. V ponuke máme 13 odtieňov lazúr. Drevo vždy dodáva pocit zabývania a hrejivého pocitu. Kto sa rád stará o drevo a miluje prácu na čerstvom vzduchu, nemôže zvoliť inú alternatívu ako drevenú výplň.

Realizácia

Inšpirujte sa domčekmi, ktoré sme už dokončili

Zahradní domek s pultovou střechou
Zahradní domek s pultovou střechou
Zahradní domek s pultovou střechou

Záhradný domček 2,9 x 2,1 m

Realizácia – 8224 – Prešovský kraj

Prezrieť realizáciu
Zahradní domek s pultovou střechou
Zahradní domek s pultovou střechou
Zahradní domek s pultovou střechou

Záhradný domček 5 x 2,56 m

Realizácia – 7624 – Jihomoravský kraj

Prezrieť realizáciu
Domeček se sekčními vraty
Domeček se sekčními vraty
Domeček se sekčními vraty

Záhradný domček s bránou 2,9 x 3,56 m

Realizácia – 1624 – Františkovy lázně

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem pro odpočinek
Montovaný zahradní domek s přístřeškem pro odpočinek
Montovaný zahradní domek s přístřeškem pro odpočinek

Záhradný domček 2,5 x 4,5 m s prístreškom 2 x 2 m

Realizácia – 624 – Pardubice

Prezrieť realizáciu
přední pohled na garáž s domkem
přední pohled na garáž s domkem
přední pohled na garáž s domkem

Garáž a záhradný domček v jednom 2 x 3,5 x 6 m

Realizácia – 1024 – Olomoucký kraj

Prezrieť realizáciu
Nejlevnější zahradní domky
Nejlevnější zahradní domky
Nejlevnější zahradní domky

Ako využiť malý priestor? Záhradný domček 2 x 5 m

Realizácia – 2424 – Praha

Prezrieť realizáciu
Domeček s vraty
Domeček s vraty
Domeček s vraty

Záhradný domček s bránou 4 x 3,2 m

Realizácia – 2124 – Plzeňský kraj

Prezrieť realizáciu
domek s přístřeškem s pultovou střechou
domek s přístřeškem s pultovou střechou
domek s přístřeškem s pultovou střechou

Izolovaný domček s prístreškom 5 x 2 m

Realizácia – 33223 – Plzeň

Prezrieť realizáciu
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou a vlastným odkvapovým systémom
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou a vlastným odkvapovým systémom
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou a vlastným odkvapovým systémom

Záhradný domček s prístreškom 2,9 x 5 m

Realizácia – 32423 – Stříbro

Prezrieť realizáciu
Montovaný záhradný domček s prístreškom na vírivku.
Montovaný záhradný domček s prístreškom na vírivku.
Montovaný záhradný domček s prístreškom na vírivku.

Záhradný domček s prístreškom 6 x 3 m

Realizace – 19323 – Královohradecký kraj

Prezrieť realizáciu
Lacné záhradné domčeky s hotovou omietkou
Lacné záhradné domčeky s hotovou omietkou
Lacné záhradné domčeky s hotovou omietkou

Izolovaný domček 3 x 3,5 m

Realizace – 20723 – Ostrava

Prezrieť realizáciu
Domček s rovnou strechou
Domček s rovnou strechou
Domček s rovnou strechou

Domček s prístreškom 9 x 2,5 m

Realizace – 18223 – Ostrava

Prezrieť realizáciu
Záhradný domček s rovnou strechou a dverami
Záhradný domček s rovnou strechou a dverami
Záhradný domček s rovnou strechou a dverami

Záhradný domček 3 x 2 m

Realizace 12623 – Litovel

Prezrieť realizáciu
Záhradný domček s hotovou omietkou
Záhradný domček s hotovou omietkou
Záhradný domček s hotovou omietkou

Záhradný domček s bránou a prístreškom 6 x 3,5 m

Realizace – 10523 – Středočeský kraj

Prezrieť realizáciu
Montovaný záhradný domček s prístreškom na záhrade
Montovaný záhradný domček s prístreškom na záhrade
Montovaný záhradný domček s prístreškom na záhrade

Záhradný domček s prístreškom 6 x 3,5 m

Realizace 6523 – Královohradecký kraj

Prezrieť realizáciu
Montovaný záhradný domček s praktickým prístreškom
Montovaný záhradný domček s praktickým prístreškom
Montovaný záhradný domček s praktickým prístreškom

Záhradný domček s prístreškom 3 x 6 m

Realizace 5923 – Moravskoslezský kraj

Prezrieť realizáciu
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou

Záhradný domček 3,5 x 3 m

Realizace – 18323 – Středočeský kraj

Prezrieť realizáciu
Montovaný izolovaný záhradný domček s prístreškom
Montovaný izolovaný záhradný domček s prístreškom
Montovaný izolovaný záhradný domček s prístreškom

Záhradný domček s prístreškom 6 x 3,5 m

Realizace 94 23 – Královohradecký kraj

Prezrieť realizáciu
Montovaný záhradný domček s hotovou bielou omietkou
Montovaný záhradný domček s hotovou bielou omietkou
Montovaný záhradný domček s hotovou bielou omietkou

Záhradný domček 5 x 3 m

Realizácia 3423 – Středočeský kraj, Nová Ves pod Pleší

Prezrieť realizáciu
Montovaný záhradný domček s prístreškom a hotovou bielou omietkou
Montovaný záhradný domček s prístreškom a hotovou bielou omietkou
Montovaný záhradný domček s prístreškom a hotovou bielou omietkou

Záhradný domček s prístreškom 8 x 3 m

Realizácia 3323 – Středočeský kraj, Unhošť

Prezrieť realizáciu
Montovaný záhradný domček doplnený o praktický prístrešok
Montovaný záhradný domček doplnený o praktický prístrešok
Montovaný záhradný domček doplnený o praktický prístrešok

Záhradný domček s prístreškom 6 x 4 m

Realizácia 1623 – Královéhradecký kraj, Rychnov nad Kněžnou

Prezrieť realizáciu
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou pre variabilné využitie
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou pre variabilné využitie
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou pre variabilné využitie

Záhradný domček 6 x 3 m

Realizácia 1423 – Jihočeský kraj, Malšice

Prezrieť realizáciu
Montovaný záhradný domček s prístreškom a pultovou strechou
Montovaný záhradný domček s prístreškom a pultovou strechou
Montovaný záhradný domček s prístreškom a pultovou strechou

Záhradný domček s prístreškom 5,5 x 2,5 m

Realizácia 39122 – Jihomoravský kraj, Strelice pri Brne

Prezrieť realizáciu
Montovaný záhradný domček s praktickým prístreškom s drevenými lamelami
Montovaný záhradný domček s praktickým prístreškom s drevenými lamelami
Montovaný záhradný domček s praktickým prístreškom s drevenými lamelami

Záhradný domček s prístreškom 5,5 x 3 m

Realizácia 38222 – Jihočeský kraj, Tábor

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s malým přístřeškem před vchodem do domku
Montovaný zahradní domek s malým přístřeškem před vchodem do domku
Montovaný zahradní domek s malým přístřeškem před vchodem do domku

Záhradný domček s prístreškom 7 x 3 m

Realizácia 36922 – Středočeský kraj, Poděbrady

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s pultovou střechou
Montovaný zahradní domek s pultovou střechou
Montovaný zahradní domek s pultovou střechou

Záhradný domček 5 x 2,5 m

Realizácia 39622 – Moravskoslezský kraj, Bohuslavice

Prezrieť realizáciu
Montované záhradné domčeky s prístreškami na posedenie
Montované záhradné domčeky s prístreškami na posedenie
Montované záhradné domčeky s prístreškami na posedenie

Záhradné domčeky s prístreškami 12 x 5,5 m

Realizácia 40922 – Morkovice, Zlínský kraj

Prezrieť realizáciu
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou a prístreškom
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou a prístreškom
Montovaný záhradný domček s pultovou strechou a prístreškom

Záhradný domček s prístreškom 8 x 3 m

Realizácia 5723 – Brno

Prezrieť realizáciu
Zahradní domeček s přístřeškem
Zahradní domeček s přístřeškem
Zahradní domeček s přístřeškem

Záhradný domček s prístreškom

Realizácia 19522 – Libouchec, Ústecký kraj

Prezrieť realizáciu
Zahradní domeček s omítkou a přístřeškem
Zahradní domeček s omítkou a přístřeškem
Zahradní domeček s omítkou a přístřeškem

Záhradný domček 7 x 3,5 m

Realizácia 22222 – Šumice, Jihomoravský kraj

Prezrieť realizáciu
Zahradní domek s přístřeškem a bezúdržbovými designovými lamelami
Zahradní domek s přístřeškem a bezúdržbovými designovými lamelami
Zahradní domek s přístřeškem a bezúdržbovými designovými lamelami

Záhradný domček a prístrešok

Realizácia 22122 – Kolín, Pardubický kraj

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s omítkou a přístřeškem k bazénu pro umístění bazénové technologie a zahradní techniky
Montovaný zahradní domek s omítkou a přístřeškem k bazénu pro umístění bazénové technologie a zahradní techniky
Montovaný zahradní domek s omítkou a přístřeškem k bazénu pro umístění bazénové technologie a zahradní techniky

Záhradný domček 4 x 3 m

Realizácia 25522 – Praha

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem, dveřmi, designovým světlíkem a oknem
Montovaný zahradní domek s přístřeškem, dveřmi, designovým světlíkem a oknem
Montovaný zahradní domek s přístřeškem, dveřmi, designovým světlíkem a oknem

Záhradný domček s prístreškom 5 x 3 m

Realizácia 7521 – Jihomoravský kraj, Moravany

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřešky, pultová střecha
Montovaný zahradní domek s přístřešky, pultová střecha
Montovaný zahradní domek s přístřešky, pultová střecha

Záhradný domček s prístreškom 7 x 3 m

Realizácia 11221 – Moravskoslezský kraj, Bohumín

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem na dřevo
Montovaný zahradní domek s přístřeškem na dřevo
Montovaný zahradní domek s přístřeškem na dřevo

Záhradný domček s prístreškom 6 x 3 m

Realizácia – Olomoucký kraj, Olomouc

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domeček s přístřeškem, dveřmi a oknem, postaveným na zahrádce
Montovaný zahradní domeček s přístřeškem, dveřmi a oknem, postaveným na zahrádce
Montovaný zahradní domeček s přístřeškem, dveřmi a oknem, postaveným na zahrádce

Záhradný domček s prístreškom 6 x 3 m

Realizácia 16621 – Zlínský kraj, Uherský brod

Prezrieť realizáciu
Zateplený montovaná zahradní domek s přístřeškem a designovým světlíkem
Zateplený montovaná zahradní domek s přístřeškem a designovým světlíkem
Zateplený montovaná zahradní domek s přístřeškem a designovým světlíkem

Izolovaná domček s prístreškom 5,5 x 3 m

Realizácia 1822 – Moravskoslezský kraj, Šanov

Prezrieť realizáciu
Montovaný zateplený domek s přístřeškem na zahradě
Montovaný zateplený domek s přístřeškem na zahradě
Montovaný zateplený domek s přístřeškem na zahradě

Izolovaný záhradný domček s prístreškom 8 x 3 m

Realizácia 2222 – Moravskoslezský kraj, Opava

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domeček s přístřeškem pro jakékoliv použití
Montovaný zahradní domeček s přístřeškem pro jakékoliv použití
Montovaný zahradní domeček s přístřeškem pro jakékoliv použití

Záhradný domček s prístreškom 5 x 2,5 m

Realizácia 33921 – Pardubický kraj, Černá u Bohdanče

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s montovaným přístřeškem
Montovaný zahradní domek s montovaným přístřeškem
Montovaný zahradní domek s montovaným přístřeškem

Záhradný domček s prístreškom pri dome

Realizácia 34521 – Středočeský kraj, Přišimasy

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek na míru
Montovaný zahradní domek na míru
Montovaný zahradní domek na míru

Záhradný domček s prístreškom 9 x 4 m

Realizácia 31521 – Ústecký kraj, Lanžhot

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek na zahradě u plotu
Montovaný zahradní domek na zahradě u plotu
Montovaný zahradní domek na zahradě u plotu

Záhradný domček 4 x 2 m

Realizácia 12822 – Praha 5

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domeček s prostorným přístřeškem, na zahradě
Montovaný zahradní domeček s prostorným přístřeškem, na zahradě
Montovaný zahradní domeček s prostorným přístřeškem, na zahradě

Záhradný domček s prístreškom 8 x 3 m

Realizácia 13022 – Středočeský kraj, Řitka

Prezrieť realizáciu
Montovaný domek s přístřeškem, bílá omítka
Montovaný domek s přístřeškem, bílá omítka
Montovaný domek s přístřeškem, bílá omítka

Záhradný domček s prístreškom 5,5 x 2 m

Realizácia 13122 – Jihomoravský kraj, Mikulov

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek na nářadí
Montovaný zahradní domek na nářadí
Montovaný zahradní domek na nářadí

Záhradný domček 4 x 2,5 m

Realizácia 13522 – Středočeský kraj, Klecany

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek realizovaný na zahradě
Montovaný zahradní domek realizovaný na zahradě
Montovaný zahradní domek realizovaný na zahradě

Záhradný domček 5 x 3 m

Realizácia 15022 – Jihomoravský kraj, Drásov

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s kovovými lamely a pultovou střechou
Montovaný zahradní domek s kovovými lamely a pultovou střechou
Montovaný zahradní domek s kovovými lamely a pultovou střechou

Záhradný domček s prístreškom 7 x 3,5 m

Realizácia 15622 – Jihomoravská kraj, Blansko

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s garážovými vraty a oknem
Montovaný zahradní domek s garážovými vraty a oknem
Montovaný zahradní domek s garážovými vraty a oknem

Záhradný domček 5 x 3 m

Realizácia 16522 – Moravskoslezský kraj, Petřvald u Karviné

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s dveřmi, oknem a přístřeškem
Montovaný zahradní domek s dveřmi, oknem a přístřeškem
Montovaný zahradní domek s dveřmi, oknem a přístřeškem

Záhradný domček s prístreškom 6 x 2,5 m

Realizácia 17822 – Pardubický kraj, Hlinsko v Čechách

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domeček s přístřeškem na dříví
Montovaný zahradní domeček s přístřeškem na dříví
Montovaný zahradní domeček s přístřeškem na dříví

Záhradný domček s prístreškom 5 x 2,5 m

Realizácia 23522 – Praha 1

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem, dveřmi a designovým světlíkem
Montovaný zahradní domek s přístřeškem, dveřmi a designovým světlíkem
Montovaný zahradní domek s přístřeškem, dveřmi a designovým světlíkem

Záhradný domček s prístreškom 5 x 3 m

Realizácia 23922 – Olomoucký kraj, Dolamy

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek k uschování zahradního vybavení
Montovaný zahradní domek k uschování zahradního vybavení
Montovaný zahradní domek k uschování zahradního vybavení

Záhradný domček 3 x 2,5 m

Realizácia 25022 – Středočeský kraj, Bašť

Prezrieť realizáciu
Montovaná zateplený zahradní domek
Montovaná zateplený zahradní domek
Montovaná zateplený zahradní domek

Záhradný domček 6 x 4 m

Realizácia 27022 – Středočeský kraj, Vinařice

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřešky
Montovaný zahradní domek s přístřešky
Montovaný zahradní domek s přístřešky

Záhradný domček s predným a bočným prístreškom

Realizácia 122 – Královéhradecký kraj, Blešno

Prezrieť realizáciu
Zahradní domek s přístřeškem sladěný do antracitové barvy
Zahradní domek s přístřeškem sladěný do antracitové barvy
Zahradní domek s přístřeškem sladěný do antracitové barvy

Záhradný domček 5,5 x 2,5 m

Realizácia 2022 – Královehradecký kraj, Jičín

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s více přístřešky a hotovou cihlovou omítkou
Montovaný zahradní domek s více přístřešky a hotovou cihlovou omítkou
Montovaný zahradní domek s více přístřešky a hotovou cihlovou omítkou

Záhradný domček s viacerými prístreškami

Realizácia 3122 – Středočeský kraj, Plaňany

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a dřevěnými lamely
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a dřevěnými lamely
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a dřevěnými lamely

Záhradný domček s prístreškom 7 x 4 m

Realizácia 4122 – Středočeský kraj, Nymburk

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a designovým světlíkem
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a designovým světlíkem
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a designovým světlíkem

Záhradný domček s prístreškom a pultovou strechou

Realizácia 4922 – Vysočina, Jihlava

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s pultovou střechou a hotovou omítkou
Montovaný zahradní domek s pultovou střechou a hotovou omítkou
Montovaný zahradní domek s pultovou střechou a hotovou omítkou

Záhradný domček 4 x 3 m

Realizácia 5622 – Středočeský kraj, Nehvizdy

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem uprostřed zahrady
Montovaný zahradní domek s přístřeškem uprostřed zahrady
Montovaný zahradní domek s přístřeškem uprostřed zahrady

Záhradný domček s prístreškom 8 x 3,5 m

Realizácia 6821 – Zlínský kraj, Napájadlá

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek realizovaný u rodinného domu
Montovaný zahradní domek realizovaný u rodinného domu
Montovaný zahradní domek realizovaný u rodinného domu

Záhradný domček pri rodinnom dome

Realizácia 8021 – Středočeský kraj, Chýně

Prezrieť realizáciu
Zahradní montovaný domek s přístřeškem a dřevěnými lamely
Zahradní montovaný domek s přístřeškem a dřevěnými lamely
Zahradní montovaný domek s přístřeškem a dřevěnými lamely

Záhradný domček s prístreškom 3 x 6 m

Realizácia 9721 – Středočeský kraj, Bělá pod Bezdězem

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek postavený u rodinného domu
Montovaný zahradní domek postavený u rodinného domu
Montovaný zahradní domek postavený u rodinného domu

Záhradný domček 4 x 3 m

Realizácia 9821 – Praha 4

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domeček s přístřeškem pro jakékoliv využití
Montovaný zahradní domeček s přístřeškem pro jakékoliv využití
Montovaný zahradní domeček s přístřeškem pro jakékoliv využití

Záhradný domček s prístreškom 4 x 3,5 m

Realizácia 10521 – Plzeňský kraj, Spálené Poříčí

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domeček s přístřeškem a vchodovými dveřmi
Montovaný zahradní domeček s přístřeškem a vchodovými dveřmi
Montovaný zahradní domeček s přístřeškem a vchodovými dveřmi

Záhradný domček s prístreškom 5 x 2 m

Realizácia 10721 – Středočeský kraj, Uhlířské Janovice

Prezrieť realizáciu
Montovaná zahradní domek s přístřeškem a pultovou střechou
Montovaná zahradní domek s přístřeškem a pultovou střechou
Montovaná zahradní domek s přístřeškem a pultovou střechou

Záhradný domček s prístreškom 4 x 3 m

Realizácia 7022 – Jihočeský kraj, Praha 9

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s atypickým zvýšením
Montovaný zahradní domek s atypickým zvýšením
Montovaný zahradní domek s atypickým zvýšením

Záhradný domček 4 x 2,5 m

Realizácia 7322 – Pardubický kraj, Skutoč

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a zateplením
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a zateplením
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a zateplením

Záhradný domček s prístreškom 5 x 3,5 m

Realizácia 7822 – Královéhradecký kraj, Hradec Králové

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s pultovou střechou
Montovaný zahradní domek s pultovou střechou
Montovaný zahradní domek s pultovou střechou

Záhradný domček 3 x 5 m

Realizácia 8022 – Jihočeský kraj, České Velenice

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřešky a pultovou střechou
Montovaný zahradní domek s přístřešky a pultovou střechou
Montovaný zahradní domek s přístřešky a pultovou střechou

Záhradný domček s prístreškami 8 x 3 m

Realizácia 10622 – Praha

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek sloužící k uložení zahradního vybavení
Montovaný zahradní domek sloužící k uložení zahradního vybavení
Montovaný zahradní domek sloužící k uložení zahradního vybavení

Záhradný domček 2 x 2 m

Realizácia 10922 – Jihomoravský kraj, Troubsko

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek realizovaný na zahradě u rodinného domu
Montovaný zahradní domek realizovaný na zahradě u rodinného domu
Montovaný zahradní domek realizovaný na zahradě u rodinného domu

Izolovaný záhradný domček 4 x 6 m

Realizácia 11222 – Středočeský kraj, Brandýs nad Labem

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s prostorným přístřeškem, pultová střecha
Montovaný zahradní domek s prostorným přístřeškem, pultová střecha
Montovaný zahradní domek s prostorným přístřeškem, pultová střecha

Záhradný domček s prístreškom 5,5 x 3,5 m

Realizácia 11421 – Jihočeský kraj, Písek

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s vlastním okapovým systémem, oknem a dveřmi
Montovaný zahradní domek s vlastním okapovým systémem, oknem a dveřmi
Montovaný zahradní domek s vlastním okapovým systémem, oknem a dveřmi

Záhradný domček 4 x 3 m

Realizácia 11822 – Středočeský kraj, Žehuň

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem před vchodovými dveřmi, bílá omítka
Montovaný zahradní domek s přístřeškem před vchodovými dveřmi, bílá omítka
Montovaný zahradní domek s přístřeškem před vchodovými dveřmi, bílá omítka

Záhradný domček s prístreškom 5,5 x 3 m

Realizácia 12722 – Pardubický kraj, Letohrad

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a hotovou bílou omítkou
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a hotovou bílou omítkou
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a hotovou bílou omítkou

Záhradný domček s prístreškom 5 x 2,5 m

Realizácia 14422 – Praha 8

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s garážovými vraty
Montovaný zahradní domek s garážovými vraty
Montovaný zahradní domek s garážovými vraty

Záhradný domček 4 x 3 m

Realizácia 18021 – Pardubický kraj, Lanškroun

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s velkým přístřeškem pro uskladnění zahradního vybavení
Montovaný zahradní domek s velkým přístřeškem pro uskladnění zahradního vybavení
Montovaný zahradní domek s velkým přístřeškem pro uskladnění zahradního vybavení

Záhradný domček s prístreškom 8 x 3 m

Realizácia 21821 – Kraj Vysočina, Jihlava

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s malým přístřeškem k uskladnění dřeva, hotová bílá omítka
Montovaný zahradní domek s malým přístřeškem k uskladnění dřeva, hotová bílá omítka
Montovaný zahradní domek s malým přístřeškem k uskladnění dřeva, hotová bílá omítka

Záhradný domček s prístreškom 7 x 3,5 m

Realizácia 22222 – Jihomoravský kraj, Šumice

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem na popelnice
Montovaný zahradní domek s přístřeškem na popelnice
Montovaný zahradní domek s přístřeškem na popelnice

Záhradný domček s prístreškom na popolnice 6 x 3 m

Realizácia 22821 – Moravskoslezský kraj, Dolní Terlicko

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s bočním přístřeškem a pultovou střechou
Montovaný zahradní domek s bočním přístřeškem a pultovou střechou
Montovaný zahradní domek s bočním přístřeškem a pultovou střechou

Záhradný domček s prístreškom 6 x 3 m

Realizácia 26121 – Středočeský kraj, Unhošt

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a garážovými vraty na přání
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a garážovými vraty na přání
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a garážovými vraty na přání

Záhradný domček s prístreškom 6 x 3 m

Realizácia 23721 – Moravskoslezský kraj, Dětmarovice

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s prostorným přístřeškem
Montovaný zahradní domek s prostorným přístřeškem
Montovaný zahradní domek s prostorným přístřeškem

Záhradný domček s prístreškom 9 x 3 m

Realizácia 27621 – Středočeský kraj, Milovice

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a ocelovými dveřmi
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a ocelovými dveřmi
Montovaný zahradní domek s přístřeškem a ocelovými dveřmi

Záhradný domček s prístreškom 7,5 x 3 m

Realizácia 29021 – Moravskoslezský kraj, Ostrava

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem, designovým světlíkem a dveřmi
Montovaný zahradní domek s přístřeškem, designovým světlíkem a dveřmi
Montovaný zahradní domek s přístřeškem, designovým světlíkem a dveřmi

Záhradný domček s prístreškom 5 x 2 m

Realizácia 30121 – Jihomoravský kraj, Nový Šaldorf

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem sloužící jako skladový kontejner
Montovaný zahradní domek s přístřeškem sloužící jako skladový kontejner
Montovaný zahradní domek s přístřeškem sloužící jako skladový kontejner

Záhradný domček ako skladový kontajner

Realizácia 33321 – Moravskoslezský kraj, Ostrava

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem s výplní dřevěných lamel
Montovaný zahradní domek s přístřeškem s výplní dřevěných lamel
Montovaný zahradní domek s přístřeškem s výplní dřevěných lamel

Záhradný domček s prístreškom 5 x 3 m

Realizácia 2921 – Praha 1

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeške, vstupními dveřmi, oknem a designovým světlíkem
Montovaný zahradní domek s přístřeške, vstupními dveřmi, oknem a designovým světlíkem
Montovaný zahradní domek s přístřeške, vstupními dveřmi, oknem a designovým světlíkem

Záhradný domček s prístreškom 7,5 x 3 m

Realizácia 5722 – Zlínský kraj, Uherské Hradiště

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek se vstupními ocelovými dveřmi
Montovaný zahradní domek se vstupními ocelovými dveřmi
Montovaný zahradní domek se vstupními ocelovými dveřmi

Izolovaný záhradný domček 3 x 2 m

Realizácia 20922 – Praha

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem, bez zateplení
Montovaný zahradní domek s přístřeškem, bez zateplení
Montovaný zahradní domek s přístřeškem, bez zateplení

Záhradný domček s prístreškom 4,5 x 2 m

Realizácia 24822 – Jihočeský kraj, Roztoky

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s výklopnými garážovými vraty
Montovaný zahradní domek s výklopnými garážovými vraty
Montovaný zahradní domek s výklopnými garážovými vraty

Záhradný domček s prístreškom 7 x 4 m

Realizácia 27122 – Plzeňský kraj, Plzeň

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem na zahradě
Montovaný zahradní domek s přístřeškem na zahradě
Montovaný zahradní domek s přístřeškem na zahradě

Záhradný domček s prístreškom 6 x 7 m

Realizácia 27422 – Moravskoslezský kraj, Ostrava

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s pultovou střechou
Montovaný zahradní domek s pultovou střechou
Montovaný zahradní domek s pultovou střechou

Záhradný domček 3,5 x 5 m

Realizácia 28822 – Středočeský kraj, Rudná

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem na pravé straně
Montovaný zahradní domek s přístřeškem na pravé straně
Montovaný zahradní domek s přístřeškem na pravé straně

Záhradný domček s prístreškom 6 x 3 m

Realizácia 33121 – Olomoucký kraj, Olomouc

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s hotovou omítkou a přístřeškem
Montovaný zahradní domek s hotovou omítkou a přístřeškem
Montovaný zahradní domek s hotovou omítkou a přístřeškem

Záhradný domček s prístreškom 7 x 3,5 m

Realizácia 33922 – Olomoucký kraj

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek
Montovaný zahradní domek
Montovaný zahradní domek

Záhradný domček s prístreškom 5 x 2,5 m

Realizácia 14422 – Praha

Prezrieť realizáciu
Montovaný přístřešek se zahradním domkem
Montovaný přístřešek se zahradním domkem
Montovaný přístřešek se zahradním domkem

Montovaný prístrešok so záhradným domčekom

Realizácia 35022 – Praha

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s pultovou střechou a vlastním okapovým systémem
Montovaný zahradní domek s pultovou střechou a vlastním okapovým systémem
Montovaný zahradní domek s pultovou střechou a vlastním okapovým systémem

Záhradný domček s prístreškom 6,5 x 3 m

Realizácia 37322 – Pardubický kraj, Pardubice

Prezrieť realizáciu
Montovaný zahradní domek s přístřeškem
Montovaný zahradní domek s přístřeškem
Montovaný zahradní domek s přístřeškem

Záhradný domček s prístreškom 5 x 3 m

Realizácia 37822 – Plzeňský kraj, Plzeň

Prezrieť realizáciu

Ako pracujeme?

Postavené za jediný deň. Čisto a bez starostí.

nacrtek_01
1
1

Plánovanie

Máte predstavu čo by ste chceli? Použite náš konfigurátor a okamžite uvidíte cenu za celé dielo. Za pár minút vrátane dopravy a montáže. Pošlite nám svoju predstavu nakreslenú pokojne na papieri.

nacrt_garaze
2
2

Konzultácie a cena

My vám pošleme presnú technickú skicu, aby ste presne vedeli všetko o vašej stavbe. V prípade potreby dodáme ďalšie technické podklady. Pokiaľ som nič od prvého kroku nezmenil potom je cena stále rovnaká.

realizace_a zabydleni
3
3

Realizácia a zabývanie

Pokiaľ až doteraz bolo všetko podľa vašich predstáv, pošleme vám zmluvu a môžete celé dielo objednať. Potom už stačí počkať a za pár týždňov nás uvidíte. V deň „D“ už to bude otázka len niekoľkých hodín a môžete sa radovať.

Časté otázky

Na čo sa nás často pýtate

Vždy odporúčame kontaktovať miestny stavebný odbor a porozprávať sa o plánovanom zámere. Sú prípady, keď stavebné povolenie ani ohlásenie stavby nie je potrebné.

Jednotlivé situácie popisujeme podrobne pre každý typ stavby zvlášť.

Stavebné povolenie pre garáž

Stavebné povolenie pre záhradný domček

Stavebné povolenie pre prístrešok

Stavebné povolenie pre vonkajšiu saunu

Elektroinštalácia nie je súčasťou montovaných garáží a záhradných domčekov.

Áno. Radi vás privítame v našom predvádzacom centre v Ostrave.

U nás platíte zálohu 40%. Zvyšnú časť platíte až po odovzdaní diela, kedy len počkáte až vám pošleme finálnu faktúru.

Dodacie termíny sa menia v závislosti od sezóny a typu stavby.

Mimo sezóny je dodacia lehota 9 – 12 týždňov. Sezónne termíny sú potom predĺžené až na 18 týždňov.

Najlepšie je využiť náš konfigurátor, kde si môžete ľahko na pár kliknutí stavbu navoliť presne podľa svojich predstáv a cenu vidíte ihneď. Vrátane dopravy aj montáže.

Samostatné cenníky nájdete tu:

Cenník montovaných garáží

Cenník montovaných záhradných domčekov

Cenník prístreškov

Cenník záhradných pergol

Rozmerové limity pre stavbu

– max. konštrukčná šírka stavby – 5800mm (šírku je možné upraviť a pridávať až do šírky 20 000mm)
– max. konštrukčná hĺbka stavby – 8740mm (hĺbku je možné upraviť a pridávať až do hĺbky 20 000mm)
– max. konštrukčná výška steny stavby – 3000mm

 • Rozmerové limity pre doplnky

 • – max. výška garážovej brány – 2750mm (pri výške steny 3000mm)
  – min. vzdialenosť od kraja steny pre konštrukčný otvor na dvere, okno, svetlík, vata – 200mm
  – min. vzdialenosť konštrukčného otvoru od spodnej hrany steny – 50mm
  – max. rozmer konštrukčného otvoru na dvere – 1200x2000mm
  – min. rozmer konštrukčného otvoru – 300x300mm
  – min. hĺbka stavby pre osadenie garážových brán s pohonom – 3560mm

Môžete si svojpomocne upraviť domček na víkendovú chatku, ale nemôže slúžiť na bývanie v zmysle rodinného domu a jeho celoročného ubytovania. Na to naše stavby nie sú navrhnuté ani určené.

Áno. Je potrebné nás o tom vopred informovať, aby sme mohli upraviť konštrukciu strechy pre zvýšenú nosnosť.

Navrhnite si vlastnú stavbu v našom konfigurátore

Tvoríme v rôznych štýloch, orientujeme sa v moderných technológiách a materiáloch a v design trendoch ideme s dobou.

Nakonfigurovať si vlastnú stavbu
konfig foto oika

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku