arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch

Stavba garáže

Ako to prebieha?

Najľahšia cesta k vašej garáži

  1. Napíšte alebo zavolajte nám vaše predstavy o garáži – pre čo najľahší výber môžete použiť náš cenový konfigurátor.
  2. Zadarmo a nezáväzne vypracujeme cenovú ponuku na garáž podľa vášho zadania, a to maximálne do troch pracovných dní.
  3. Konzultácia v prípade potreby – môžete kedykoľvek zavolať, napísať a všetko prekonzultovať s obchodným a technickým zástupcom, ktorý vám bude ihneď pri dopyte pridelený. Ten s vami tiež bude rokovať a priebežne vás informovať o stave vašej zákazky, a to od vášho prejavenia záujmu o garáž až po riadne odovzdanie garáže do užívania.
  4. Uzavretie zmluvy o dielo – Uzavretie riadnej zmluvy o dielo, ktorá bude obsahovať špecifikácie garáže, garancie, cenu, termín dodania a realizáciu garáže.
  5. Úhrada zálohovej faktúry – Uhradíte zálohovú faktúru, po tejto úhrade začína bežať stanovený termín dodania a realizácie garáže, ktorá je spravidla 10-12 týždňov a v hlavnej sezóne sa môže predĺžiť na 16-18 týždňov (túto informáciu už budete vedieť od prvého dňa, kedy u nás stavbu opýtate). Nasleduje odovzdanie všetkých potrebných podkladov pre vybavenie stavebného povolenia pre garáže.
  6. Stavebná pripravenosť – Príprava miesta určeného na montáž či osadenie garáže, teda vybudovanie pätiek, základových pásov alebo základovej dosky (podľa vášho rozhodnutia). Túto prípravu pre stavbu si zaisťuje/vykonáva investor sám. My poskytneme potrebnú súčinnosť. Detailné požiadavky zasielame emailom alebo môžete nájsť na našich stránkach – “stavebná pripravenosť”.
  7. Stavba, montáž, osadenie garáže – Stavba, montáž a osadenie garáže na pripravené podložie. Montáž plechovej garáže vykonávame maximálne do 24 hodín.
  8. Odovzdanie do užívania – Všetky typy garáží je možné používať ihneď po riadnom predvedení a odovzdaní odovzdávacieho protokolu vyškoleným pracovníkom.

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku