arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch

5 dôvodov, prečo by ste mali zvážiť kúpu montovanej garáže s hotovou omietkou

5 dôvodov, prečo by ste mali zvážiť kúpu montovanej garáže s hotovou omietkou

Kúpa montovanej garáže môže byť nemalou investíciou. Či už sa jedná o montovanú garáž pre jedno alebo štyri autá, obstaranie novej budovy pre váš dom bude vyžadovať čas, plánovanie a samozrejme nejaké peniaze. Ako už bolo povedané, vlastníctvo montovanej garáže poskytuje aj mnoho výhod, o ktorých budeme diskutovať v tomto článku.

Ale najprv…čo je to montovaná garáž? Ide o už hotovú garáž, ktorá často dorazí v kusoch, ktoré sú zmontované priamo na vašom pozemku.

Začnime teda prvým dôvodom a pravdepodobne tým najväčším dôvodom, prečo si ľudia kupujú garáž… úložisko vozidiel.

Prefabrikované garáže môžu chrániť vaše vozidlá

Ochrana vozidla je hlavným dôvodom, prečo si mnoho ľudí kupuje montovanú garáž. Či už ste si práve kúpili nové auto a chcete ho ochrániť, alebo vlastníte klasickú zbierku áut a radi by ste sa o ne starali. Garáž je perfektným riešením pre niekoho, kto chce chrániť svoje vozidlo. Pozrime sa na niektoré konkrétne príklady, prečo by bolo dobré zaobstarať si montovanú garáž pre vaše vozidlo.

Predpripravené garáže chránia vaše auto pred prírodou

Matka príroda vie byť občas zlomyseľná, a keď tá chvíľa príde, chcete sa uistiť, že je vaše vozidlo chránené. Prefabrikovaná garáž je na to dokonalým riešením. Táto garáž poskytuje chránený priestor pre vaše auto pri akejkoľvek búrke a ochráni ho pred úlomkami z búrky, ktoré môžu potenciálne poškodiť vaše vozidlo.

Uskladnením vozidla v zabezpečenej garáži môžete taktiež ušetriť nejaké peniaze na poistenie. Čím menšie riziko poisťovne podstupujú, tým menej platíte. Overte si u svojej poisťovne, či vám zabezepečená garáž môže ušetriť nejaké ďalšie peniaze na poistenie auta alebo majetku.

Montované garáže pomáhajú predchádzať krádežiam

Vlastníctvo garáže vás nielen ochráni pred matkou prírodou, ale aj vás môže ochrániť pred prípadnou krádežou vozidla. Ak je vozidlo ponechané otvorené, je náchylné na krádežu alebo poškodenie; aj keď je to nepravdepodobné, stále sa to môže stať. S pridaním modulárnej garáže môžete svojmu vozidlu zaistiť ochranu a pokoj pred prípadnou krádežou.

Prefabrikovaná garáž môže poskytnúť úložný priestor

Akokoľvek to znie jednoducho, áno, niektorí ľudia môžu potrebovať garáž na skladovanie. Mnoho ľudí si kupuje garáž a nevyužíva ju ani pre vozidlo. Používajú ho iba ako úložný priestor. Viem, čo si myslíte; prečo nepoužiť skladovacie kôlne namiesto montovaných garáží? Niektorí ľudia sa rozhodnú mať garáž miesto kôlne kvôli garážovým bránam. Garážové brány umožňujú ľahký prestup, ak máte viac nadrozmerných predmetov, vrátane kosačiek na trávu alebo záhradného traktora.

Garáže tvoria nielen skvelý priestor pre vozidlá, ale aj spoločný úložný priestor!

Montovaná garáž poskytuje priestor pre koníčky

Montovaná garáž nie je známa ako priestor pre koníčky; na takéto účely ju však možno použiť. Mnoho ľudí používa svoje garáže na osobné použitie, ako sú “chlapské jaskyne” alebo domáce posilňovne. Pozrime sa na niektoré ďalšie príklady toho, na čo môžete tento typ garáže použiť… počnúc domácou posilňovňou.

Montované garáže pre domáce telocvične

Domáca garážová posilňovňa je trendy; mnoho ľudí s garážou premieňa svoj priestor vo fitness centrum priamo doma. To je skvelý nápad pre tých, ktorí milujú cvičenia a zároveň sú radi blízko domova. Ak máte radi fitness, montovaná garáž s hotovou omietkou by bola perfektným miestom na začatie vašej novej domácej posilňovne.

Montovaná garáž ako hobby štúdio

Garážové štúdiá sú ďalším bežným spôsobom, akým ľudia využívajú svoje garáže. Mnoho ľudí premení svoju garáž na súkromné štúdio, či už maliarske, šijacie alebo hudobné. Pokiaľ hľadáte priestor na vytvorenie vášho domáceho štúdia, montovaná garáž je pre to skvelým miestom.

Ak si myslíte, že garáž by bola ideálna pre váš koníček, zvážte, či sa po nej poobzerať!

Začnite podnikať v montovanej garáži

Počuli ste niekedy príbehy určitých podnikov, ktoré sa stali veľmi úspešnými? Niektoré z týchto podnikov začali v ich garáži. Áno, je to pravda; niektoré z najväčších spoločností súčasnosti začali v malých prefabrikovaných garážach. Pozrime sa na niektoré z týchto spoločností.

Apple začal v prefabrikovanej garáži

Apple začal v modulárnej garáži

Apple bol založený v roku 1976 Steve Jobsom, Stevom Wozniakom a Ronaldom Waynom v garáži Jobsových adoptívnych rodičov. Jedna z ich prvých veľkých objednávok bola od miestneho predajcu, ktorý kúpil 50 počítačov za 500 dolárov za kus. Hoci Wayne v raných fázach podnikania opustil, Jobs a Wozniak dosiahli svoje ciele.

Teraz je Apple jednou z najväčších technologických spoločností na svete a každým dňom neustále rastie.

Amazon začal v prefabrikovanej garáži

Jeff Bezos založil Amazon v roku 1995 v tom, o čom vedel, že je to nevyužitý potenciál online maloobchodu, v ktorom začal predávať knihy. Založil obchod vo svojej prefabrikovanej garáži v Bellevue v štáte Washington a začal vytvárať softvér pre spoločnosť. Pretože sa nemohol stretávať s klientmi vo svojej garáži, stretol sa a podpísal niektoré z prvých zmlúv v miestnom Barnes & Noble.

Teraz je Bezos jedným z najbohatších ľudí na svete a Amazon je najväčšia online maloobchodná platforma na svete.

Montovaná garáž môže zvýšiť hodnotu nehnuteľnosti

Je známe, že pridanie ďalších stavieb k vášmu domu zvyšuje hodnotu vášho majetku. Pridanie modulárnej garáže zlepšuje domov, pretože pridáva väčšiu hodnotu nehnuteľnosti a prináša výhody potenciálnym budúcim kupcom tým, že poskytuje viac priestoru na skladovanie a ďalšie využitie.

Aj keď možno neuvažujete o predaji svojho domu, buďte si istí, že s pridaním garáže sa hodnota vášho domu zvýši.

Vlastníctvo montovanej garáže má veľa výhod. Kúpa veľké budovy však môže byť významnou investíciou a záväzkom, takže sa uistite, že garáž je presne to, čo chcete. Ak by ste chceli menší priestor na skladovanie, môžete zvážiť aj kôlňu.

Váš staviteľ montovaných garáží v ČR a SK

Pokiaľ sa chcete rozhodnúť pre montovanú garáž oika® je tu, aby vám pomohla. Prezrite si naše garáže nižšie a zistite, ktorá z nich najlepšie vyhovuje vašej situácii. Získať novú garáž nebolo nikdy jednoduchšie.

medallion

Potrebujete poradiť?

Stále neviete akú garáž si vybrať? Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku