arrowclosecontact-emailcontact-phoneemail-bulkyemaillong-arrowmarkerpenphone-bulkyphoneplayquestionmarkquotesearch
Montáž zahradního domku

Montáž záhradného domčeka

Kompletná realizácia

Celý priebeh od A do Z.

Krátke popisné video realizácia nezatepleného záhradného domčeka s pergolou a prístrešky vpredu a zboku.

Obvyklý spôsob priebehu spolupráce

  1. Napíšte alebo zavolajte nám vaše predstavy o záhradnom domčeku – pre čo najľahší výber môžete použiť náš dopytový formulár. Rovnou Vám poradíme ako postupovať na stavebnom úrade, či je možné realizovať montáž na ohlášku alebo bude potrebné vybaviť stavebné povolenie pre záhradný domček.
  2. Zadarmo a nezáväzne vypracujeme cenovú ponuku na záhradný domček podľa vášho zadania, a to maximálne do troch pracovných dní.
  3. Konzultácia v prípade potreby – sme tu pre Vás denne a tak nás neváhajte kontaktovať.
  4. Uzavretie zmluvy o dielo – Uzavretie riadnej zmluvy o dielo, ktorá bude obsahovať špecifikácie domčeka, garancie, cenu, termín dodania a realizácie.
  5. Úhrada zálohovej faktúry – Uhradíte zálohovú faktúru, po tejto úhrade začína bežať stanovený termín dodania a realizácie, ktorá je spravidla 4-6 týždňov.
  6. Stavebná pripravenosťZáklady pre záhradný domček a miesta, určeného na montáž či osadenie domčeka, teda vybudovanie pätiek, základových pásov alebo základovej dosky (podľa vášho rozhodnutia). Aj túto prípravu pre stavbu záhradného domčeka vám môže zaistiť naša firma alebo si ju zaistíte, urobíte sami. (Podklady stavebnej pripravenosti zasielame zadarmo na vyžiadanie.)
  7. Stavba, montáž, osadenie domčeka je vykonávaná na pripravené podložie. Montáž záhradného domčeka vykonávame maximálne do 4 hodín.
  8. Odovzdanie do užívania – Všetky domčeky je možné používať ihneď po riadnom predvedení a odovzdaní odovzdávacieho protokolu vyškoleným pracovníkom.
medallion

Potrebujete poradiť?

Stále neviete aký domček si vybrať? Kontaktujte nás a radi vám pomôžeme.

Poďte do toho s nami

Sauna s více terasou a pergolou

Chcem si navrhnúť vlastnú stavbu a získať cenovú ponuku

Chcem navštíviť váš showroom a vidieť realizácie naživo

person

Potrebujem poradiť alebo hľadám odpoveď na svoju otázku